R. Karbauskis: tokio dialogo su Prezidentūra nebuvo dvejus su puse metų

 

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vadovas Ramūnas Karbauskis sako besidžiaugiantis bendradarbiavimu su naujuoju prezidentu Gitanu Nausėda.

Pasak jo, šalies vadove būnant Dalia Grybauskaite tokio ryšio su Prezidentūra nebuvo. 

„Aš iš tikrųjų labai džiaugiuosi dėl bendradarbiavimo su Prezidentūra, su mūsų išrinktuoju prezidentu, nes tokio dialogo, koks yra dabar tarp Seimo, Prezidentūros, prezidento ir Vyriausybės, nebuvo tuos du su puse metų“, – pirmadienį žurnalistams Seime sakė R. Karbauskis.

„Jei būtų buvę dvejus su puse metų, mes šiandien turėtumėm daug daugiau rezultatų, naudingų Lietuvos visuomenei. (Dabartinis prezidentas) tikrai girdi, diskutuoja, dialogas yra labai atviras ir, sakyčiau, mums labai neįprastas iš Prezidentūros pusės“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Naujasis šalies vadovas G. Nausėda per pirmąjį darbo mėnesį Seimui grąžino keturis įstatymus. 

Šalies vadovo patarėjas Povilas Mačiulis praėjusią savaitę žurnalistams teigė, kad šalies vadovo veto gausą galima paaiškinti tuo, jog jis neturėjo galimybės savo nuomonės išsakyti pataisų svarstymo metu.

Autorius: Milena Andrukaitytė

Vilnius, rugpjūčio 12 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode