SSC

Akcija „Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!“

2015 m. spalio 21 d. Mažeikių rajono savivaldybėje organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkama:

- Elektros ir elektroninės įrangos atliekos;

- Nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos.

Sumokant atliekų turėtojui, bus surenkamos:

-  Alyvų atliekos;

- Vidaus degimo variklių tepalo, kuro ir oro filtrų atliekos;

- Automobilių hidraulinių (tepalinių) amortizatorių atliekos;

- Automobilinių ir pramoninių akumuliatorių atliekos;

-  Eksploatuoti netinkamos transporto priemonės.

Šiuo metu taip pat vyksta įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms skirtas projektas „Mes rūšiuojam“, prie kurio dar galite prisijungti, rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir keisti juos į įvairiausius prizus, keliones, ekskursijas! Informaciją apie projektą „Mes rūšiuojam“, prizus, dalyvių registraciją rasite www.mesrusiuojam.lt.

Jeigu Jūsų įmonė, įstaiga ar organizacija bei Jūsų įmonės, įstaigos ar organizacijos darbuotojai arba gyventojai turi aukščiau išvardintų atliekų, prašome iki 2015 m. spalio 19 d. registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 2060901.

Norintys priduoti savo nebenaudojamą automobilį arba pateikti informaciją apie kiemuose be priežiūros paliktus nebenaudojamus automobilius ar nelegalius transporto priemonių ardytojus turėtų rašyti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinti telefonu 8 600 90030.

Elektros ir elektroninėje įrangoje bei baterijose ir akumuliatoriuose, alyvų, oro, kuro, tepalo filtrų, amortizatorių atliekose esantys metalai, rūgštys ir kitos kenksmingos medžiagos kelia didelę grėsmę žmogaus sveikatai ir gamtai. Šių atliekų negalima maišyti su kitomis buitinėmis atliekomis. Jas reikia rūšiuoti, rinkti atskirai ir atiduoti atliekų tvarkytojui.

Daugiau informacijos apie atliekų tvarkymą, atliekų rūšiavimą, atliekų surinkimo vietas, netinkamo atliekų tvarkymo žalą aplinkai bei žmonių sveikatai – www.gia.lt., www.eei.lt.

Vietinio ūkio skyriaus informacija

15-765

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode