Reklama 2

Keičiamas autobusų maršrutų tvarkaraštis

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ informuoja, kad nuo spalio 26 d. iki lapkričio 1 d. (imtinai), per moksleivių atostogas, autobusai nevažiuos šiais vietinio susisiekimo priemiestiniais maršrutais:

Laižuva per Purplius – 15.00 d.d.;
Mažeikiai per Purplius – 6.55 d.d.;
Seda–Rubikai – 12.55 d.d. 15.30 d.d.;
Seda–Plinkšės – 7.05 d.d.;
Seda–Pabradūmė – 7.25 d.d., 14.00 d.d., 15.30 d.d.;
Seda–Pagardė – 7.35 d.d.;
Ruzgai – 7.10 d.d.;
Ruzgai–Kugiai–Ruzgai – 7.25d.d., 15.00 d.d.;
Ruzgai–Ukrinai – 7.50 d.d.;
Ukrinai–Bukančiai–Ukrinai – 8.10 d.d., 14.05 d.d.;
Ukrinai–Kražiškiai–Mažeikiai – 8.40 d.d.;
Mažeikiai–Ukrinai–Kražiškiai –13.40 d.d.;
Ukrinai–Ruzgai – 14.35 d.d.;
Ruzgai–Mažeikiai per Bugenius, Kurmaičius – 15.25 d.d.;
Židikai–Petraičiai – 7.25 d.d., 13.40 d.d., 15.30 d.d.;
Židikai–Pikeliai – 6.45 d.d., 14.30 d.d., 15.55 d.d.;
Mažeikiai–Krakiai – 7.40 d.d., 14.30 d.d.

„Būdo žemaičių“ informacija

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode