SOS! Gripas išretino nuolatinių donorų gretas – bet kokios grupės kraują turintys žmonės kviečiami pagelbėti!

 

LAUKIAMAS KIEKVIENAS ATSAKINGAS IR JAUTRUS KITO NELAIMEI PILIETIS.

SOS! Gripas išretino nuolatinių donorų gretas –  laukiama bet kurią kraujo grupę turinčių žmonių susitelkimo ir pagalbos.

Dėl pastarosiomis savaitėmis siaučiančios gripo epidemijos visoje Lietuvoje, dėl ūmių peršalimo ir kvėpavimo ligų paūmėjimo metu netenkame daugelio nuolatinių donorų pagalbos.

Lietuvos ligoninėse jaučiamas labai ryškus kraujo stygius – reikalingas bet kurios grupės kraujas, o ypač 0 (I) Rh + ir – ir A (II) + ir -.

Labai prašome  kiekvieno sveiko žmogaus pagalbos – aukoti, dovanoti, dalintis, padėti, išgelbėti…

Labai tikimės Jūsų supratimo, geranoriškumo, jautraus bendradarbiavimo palaikant neatlygintinos donorystės idėją, plėtojant bendrystės tarp žmonių, atsakomybės jausmą.

Nacionalinis kraujo centras kviečia būti pilietiškais ir ragina nelaukti – dovanoti kraujo dabar!

Dovanoti kraujo Vilniuje galite Nacionaliniame kraujo centre, Žolyno g. 34, taip pat Mobiliame kraujo surinkimo punkte kiekvieną dieną Prekybos centro VCUP  4 aukšte (Upės g. 9).  Darbo laikas – I–VI 11.00–19.00 val., VII 12.00–16.00 val., tel. 865 617716, el. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Primename, kad donuoti leidžiama tik sveikiems (gerai besijaučiantiems, nesloguojantiems) piliečiams (kraujo surinkimo punkte gydytojai juos patikrins),  kurių hemoglobinas kraujyje atitinka tam tikrus rodiklius (taip pat bus patikrinti kraujo surinkimo punkte prieš planuojamą  donaciją), sveriantys daugiau  nei 50 kg  (bus sveriami) ir nuo 18 iki 65 metų amžiaus. Taip pat draudžiama duoti kraujo po įvairių intervencinių grožio procedūrų (tatuiruočių, permanentinio makiažo, auskarų vėrimo ir pan.), moterims – mėnesinių metu ir būsimoms ir maitinančioms mamoms.

Daugiau informacijos www.kraujodonoryste.lt

VšĮ Nacionalinis kraujo centras

Komentarai  

0 #1 Latesha 2018-02-15 03:13
Diabetes is гesponsible for rapid cell deterioration, organ failure,
loss օf eyesight and a host of other pаrt effects. We ɑre іn an electric world, and also the
determіning factor off our sudcess iis how much
energy ѡe've opеn to accomplish miɡht know ɑbout desire.
Тheгe isn't any proven miracle diet fоr diabetics, butt ԝhen you suffer from Type 2 Diabetes,
tһen your following article highlights somje simple tips whixh уou can add to youг daily schedule so wһicһ you stay as healthy
ᴡhile you posxsibly can.

Ꭺlso visit my website :: gene therapy fοr pediatric genetic blindness: http://www.v-diagram.com/appropriatediagnosisadequatetreatmentandproper47667
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode