Festivalis
Kuršių marios kenčia nuo šiukšlinančių žvejų

Pamaryje renkantis poledinės žūklės entuziastams, Kuršių marios kenčia nuo šiukšles ant ledo paliekančių žvejų, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“.

„Regis, žmonės patys turėtų suprasti, kad viskas, ką palieka ant ledo, galiausiai atsidurs pakrantėje. Negi sunku tai, ką atsinešei, baigus žvejoti išsinešti? Gal reikės specialius ženklus statyti. Pavasarį visas pamarys būna nusėtas atliekų, numestų žiemą ant ledo“, - pasakojo Neringos meras Darius Jasaitis.

Stintautojai palieka ne tik įvairias gėrimų, maisto pakuotes, bet ir didžiulius polietileno gabalus su kuolais, kuriuos naudoja užuovėjoms statyti, sulūžusias kėdutes, net palapines.

Neringiškiai šiukšles renka patys, o žvejus už užmokestį į žūklavimo vietas vežantieji įspėja, kad atgal žvejų neveš, kol šie nesusirinks šiukšlių.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Neringos miesto agentūros inspektoriai per pusantro mėnesio žvejams už žvejo bilieto, smaigų neturėjimą ar šiukšlinimą surašė 70 nusižengimų protokolų.

Vilnius, vasario 15 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode