SSC

 Didžiojoje Britanijoje, Derbišyre, kanapes auginęs lietuvis nuteistas kalėti dvejus metus, pranešė vietos portalas Derbytelegraph.co.uk.

29–erių lietuvis sutiko auginti 130 tūkst. svarų sterlingų (151,7 tūkst. eurų) vertės kanapes, kad galėtų uždirbti pinigų savo Lietuvoje gyvenančiai nėščiai žmonai, su kuria turi dar vieną vaiką.

Paskiriant vyrui nuosprendį, teismas atsižvelgė į aplinkybę, kad kanapes lietuvis augino ne savo iniciatyva, bet prižiūrėjo paprašytas kitų žmonių. Tačiau įvertinęs tai, kad lietuvis suprato, jog daro nusikaltimą, be to, rastas didelis kanapių kiekis – 105 augalai ir 78 maišeliai su anksčiau surinkta narkotine medžiaga, teismas skyrė lietuviui laisvės atėmimo bausmę.

Lietuvis pasakojo, kad darbą jam pasiūlė du vyrai, kurie liepė kasdien laistyti trijų kambarių bute auginamas kanapes. Jam žadėjo sumokėti 3 tūkst. svarų sterlingų (3,5 tūkst. eurų) kas tris mėnesius.

Vilnius, rugsėjo 22 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode