SSC

Vienas vakarų Lenkijoje esantis zoologijos sodas bando išgelbėti devynis iš Italijos atkeliavusius ir jau keletą dienų Baltarusijos pasienyje mažuose narvuose įkalintus tigrus, iš kurių vienas jau nugaišo.

Baltarusijos pareigūnai atsisako įsileisti šį krovinį sakydami, kad tigrų prižiūrėtojai italai neturi vizų, o gyvūnams trūksta būtinų veterinarinių dokumentų. 

Iš Romos apylinkių tigrų siunta pajudėjo spalio 22 dieną ir buvo skirta vienam gavėjui Rusijoje. Tačiau šeštadienį sunkvežimis įstrigo Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje. Pareigūnai sako, kad priekaboje sukrautuose narvuose uždarytus tigrus sunku tinkamai šerti ir girdyti.  

Dėl gyvūnų būklės susirūpinusi Poznanės valdžia leido šio vakarinio Lenkijos miesto zoologijos sodui laikinai priimti plėšrūnus, kad jie galėtų atsigauti ir pailsėti prieš savo kelionę į gyvūnų prieglaudą Ispanijoje.

Redaktorius: Rūta Androšiūnaitė

Varšuva, spalio 30 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode