Turkija ir Rusija svarsto galimybe tarpusavio atsiskaitymams pradėti naudoti elektroninius pinigus, pareiškė Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas (Redžepas Tajipas Erdohanas), kurį cituoja laikraštis „Hurriyet“.

„Mano vizito Pietų Afrikos respublikoje metu atsiskaitymai nacionalinėmis valiutomis tapo labai svarbi derybų tema. Tai aptariau visose savo derybos su kitų valstybių lyderiais. Beje, su Kinija ir Rusija jau susitarėme“, - sakė R.T. Erdoganas, dalyvavęs BRICS lyderių susitikime Johanesburge.

„Turkija ir Rusija netgi turi planų tarpusavio atsiskaitymams naudoti elektroninius pinigus. Tokių pat planų turime ir santykiams su Indija“, - pabrėžė Turkijos prezidentas.

R.T. Erdoganas 2016-ųjų gruodį pirmąkart pasiūlė Vladimirui Putinui dviejų valstybių tarpusavio prekyboje naudoti nacionalines valiutas. Vėliau ši tema ne kartą buvo svarstyta jų tarpusavio susitikimuose.

Ankara, liepos 29 d. (AP-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode