Šiaurės Tailande sekmadienį prasidėjus 12 vaikų ir jų futbolo trenerio, daugiau kaip dvi savaites įstrigusių viename potvynio užlietame urve, gelbėjimo operacijai, jai vadovaujantis pareigūnas paskelbė, kad pirmieji buvo evakuoti sveikiausi berniukai.

Tai suteikė vilčių, kad elitiniai narai netrukus išgelbės ir likusius vaikus.

Iš pradžių skelbta, jog jau išgelbėti šeši berniukai. Vėliau britų transliuotas BBC bei „Reuters“ agentūra, remdamasi gelbėjimo operacijoje dalyvaujančiais pareigūnais, patikslino, jog jau evakuoti ne šeši, o keturi berniukai.

Pirmieji du berniukai iš Tam Luango urvo išėjo pradėjus temti. Jie įveikė klastingą daugiau kaip keturių kilometrų kelią vingiuotais ir siaurais koridoriais.

Išgelbėti berniukai buvo skubiai nuvežti į ligoninę.

Pareigūnas nurodė, kad operacija vyksta geriau nei tikėtasi, ir pridūrė, kad kita jos fazė prasidės po 10-20 valandų.

11-16 metų berniukų ir jų 25 metų trenerio gelbėjimo operacija, per kurią jie turi įveikti ir užlietas urvo atkarpas, prasidėjo sekmadienį ryte, 10 val. vietos laiku. Sudėtingą ir pavojingą misiją vykdo patyrę narai.

Mė Sajus, Tailandas, liepos 8 d. (AFP-AP-BBC-BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode