SSC

Kai susitinka jaunystė ir branda

Krakių pagrindinėje mokykloje vyko mokyklos bendruomenės bei klubo „Mano namai“ popietė.

Į popietę Krakių pagrindinėje mokykloje susirinko ne tik mokiniai, jų tėveliai bei pedagogai, tačiau atvyko ir mielos bičiulės – Mažeikių klubo „Mano namai“ moterys. Susitikimas panėšėjo į priešventinį didelės darnios šeimos pasibuvimą. Jaukiai skambėjo moksleivių deklamuojamos eilės, dainuojamos melodijos ir smagūs šokiai. čia pat puikavosi mažeikiškių viešnių ir vietinių auksarankių padaryti kalėdiniai žaisliukai, atvirukai ir kitos mielos smulkmenos.

Kad šitas būrys seniai susiklausęs, patvirtino ir direktorė Emilija Bučienė prisimindama maždaug prieš trejetą metų užsimezgusią draugystę, kuri su didžiuliu pagreičiu augo ir tvirtėjo. Ši bičiulystė jau turi turtingą bendrų švenčių, išvykų, projektų, dalijimosi patirtimi, išmone istoriją, tad mokyklos vadovė širdingai dėkojo tiek klubo „Mano namai“ vadovei Benignai Tolišienei, tiek visiems klubo nariams už nuoširdų bendradarbiavimą įgyvendinant projektą „Iš širdies į rankutes“. Atsidėkodama B. Tolišienė mokyklos bendruomenės nariams padovanojo savo rankomis pagamintus „linksmanosius“.

Kaip paprastai būna, tokiose šventėse tvyro pakilios nuotaikos, gerų emocijų, keitimosi padėkomis ir linkėjimais dvasia. Prie to prisidėjo ir seniūnas Vidmantas Kesminas, pasidžiaugęs tokiu prasmingu jaunų ir brandžių žmonių bendradarbiavimu, išsakęs viltį, kad visi nestokos stiprios sveikatos ir kūrybingų idėjų. Išmoningos pedagogės ir geranoriškos klubo „Mano namai“ narės paprastais darbeliais formuoja vaikų estetinį skonį, kruopštumą, pagarbą vyreniam žmogui.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode