Bibliotekoje pristatyta vaikų kūryba

 Artėjant Mokslo ir žinių dienai rugpjūčio 24 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filiale pristatyta vaikų bei moksleivių kūrybinių darbų paroda „Pasidžiaukime nuoširdumu, kūrybingumu ir išmintimi kvepiančiais vaikų kūrybos žiedais“. Parodoje pateikti Viekšnių gimnazijos moksleivių ir lopšelio-darželio „Liepaitė“ ugdytinių sukurti kūrinėliai: kvietimai, įvairiausi laiškai knygoms, rašiniai apie knygas.

Moksleiviai sukūrė kvietimus draugams, tėvams, sesėms ir broliams. Juose kviečiama į gimtadienių šventes, į namus pažaisti žaidimų, išgerti arbatos, kartu pasižiūrėti filmų, eiti kartu į breiko pamokas ir kt.

Laiškuose pasakojama apie perskaitytas knygas ir įgytas žinias, dėkojama autoriams už sukurtas knygas, naudingus pamokymus. Vaikai dalinasi įspūdžiais apie knygų herojus, spėlioja, ar autoriai rašo vienu metu vieną knygą, ar kelias, kuriuo paros metu jiems rašyti sekasi geriausiai.

Parodoje eksponuojami moksleivių rašiniai apie perskaitytas ir labiausiai jiems įsiminusias knygas. Rašiniuose pateikiamos nuomonės ir motyvai, kodėl būtina skaityti, išsakomi pageidavimai autoriams, kokių knygų vaikai norėtų ateityje. Tie, kurie daug skaito, supranta, kaip turi atrodyti patraukli ir išmintinga knyga, todėl ir patys sugebėjo sukurti knygelių bendraamžiams ir draugams apie savo augintinius, miško žvėrelius, draugus ir kt.

Sniegina CHRIŠČINAVIČIENĖ
Viekšnių filialo bibliotekininkė

Autorės nuotraukos

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode