Policija automobilyje aptiko 17 kilogramų gintaro

Policijos pareigūnai trečiadienį Kaune sulaikė automobilį, kuriuo buvo gabenama 17 kilogramų gintaro, pranešė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Apie 9.45 val. policijai pranešta, kad Kaune, Technikos gatvėje, nesenai pajudėjo automobilis „Toyota“, į kurio vidų iš po automobilio apačios buvo sudėti įtartini paketai.

Į pranešimą reagavę policijos pareigūnai Chemijos gatvėje esančioje aikštelėje pastebėjo stovintį minėtą automobilį. Jo viduje buvo rasti septyni polietileniniai maišai gintaro akmenų, iš viso – apie 17 kilogramų. Du vyrai, gimę 1984 ir 1985 metais, negalėjo pateikti gintaro įsigijimo dokumentų. Ukrainos gyventojų gabentas krovinys perduotas Muitinės atstovams dėl krovinio vertės nustatymo.

Dėl šio įvykio atliekamas tyrimas. Priklausomai nuo nustatytos krovinio vertės, vyrams gresia bauda nuo 146 iki 2 tūkst. 896 eurų su prekių konfiskavimu.

Vilnius, lapkričio 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode