Už itin žiaurų nužudymą telšiškis kalės daugiau nei 13 metų

Šiaulių apygardos teismas trečiadienį už itin žiaurų žmogaus nužudymą ir kitus nusikaltimus kalėti 13 metų ir 3 mėnesius nuteisė Karolį Kneitą.

Nukentėjusiems jis turės sumokėti 30 tūkst. neturtinės žalos 1853 turtinės žalos atlyginimą, BNS pranešė teismo atstovas spaudai Vytautas Jončas.

21 metų Telšių gyventojas konflikto metu sudave smūgius 77 metų vyrui bei sužalojo jį peiliu.

Telšiškis buvo nužudytas savo bute Taikos gatvėje kovo 23 dieną.

Ekspertai nustatė, kad įvykio metu abu vyrai buvo blaivūs, tačiau K.Kneita buvo nusipirkęs alkoholio.

Bylos duomenimis, jaunuolis ir pensininkas buvo gerai pažįstami. K.Kneita ketino grąžinti pensininkui 20 eurų skolą. Jis atsinešė 50 eurų kupiūrą, tačiau senukas neturėjo grąžos. Tada K.Kneita nuėjo į parduotuvę, kur pinigus išsikeitė nusipirkdamas alaus ir degtinės.

Manoma, kad konfliktas tarp vyrų kilo dėl žudike pavadintos K.Kneitos sesers – moteris šiemet gegužę buvo nuteista už savo vyro nužudymą.

Kai mušama auka prašė nieko jam daugiau nedaryti, jaunuolis griebė peilį ir juo smogė keturis kartus, buvo perpjauta miego arterija. Išeidamas jaunuolis pasiėmė nužudytojo telefoną ir piniginę.

K.Kneita 2013 metais buvo teistas už sunkų sveikatos sutrikdymą.

Vilnius, lapkričio 23 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode