Lapkričio 4 diena

Sveikatos sutrikdymai
Lapkričio 4 d. apie 8 val. Kaune, V. Kuzmos g., keturi kaukėti asmenys išdaužė lengvojo automobilio langą ir, iš automobilio ištraukę vyriškį (g. 1989 m.), jį sumušė suduodami smūgius lazdomis ir kojomis. Nukentėjusysis dėl kojos sumušimo paguldytas į ligoninę.

Lapkričio 4 d. apie 16 val. 30 min. Klaipėdoje, Kretingos g., vyro (g. 1959 m.) bute, susimušė šeimininkas ir vyriškis. Šeimininkas dėl paviršutinių pjautinių žaizdų smakre ir krūtinėje, suteikus medikų pagalbą, gydomas ambulatoriškai, o neblaivus (2,14 prom. alkoholio) vyriškis (g. 1956 m.) (dėl pjautinių žaizdų galvoje ir veide buvo suteikta medikų pagalba) uždarytas į areštinę.

Lapkričio 4 d. apie 22 val. 45 min. Kaune, Plento g., prie namo, tarp grupės jaunuolių įvykus konfliktui su jaunuoliu (g. 1992 m.), pastarasis vieną kartą iššovė iš ginklo. Įvykio metu sužalotas aštuoniolikmetis, kuris dėl šautinės žaizdos kojoje ir kairės rankos plaštakoje paguldytas į ligoninę. Jaunuolis, pas kurį rastas ir paimtas pistoletas „CZ 83“, uždarytas į areštinę. Įvykyje dalyvavę jaunuoliai (2 - g. 1998 m., 3 - g. 1996 m.), atvesdinti į Kauno apskr. VPK. Lapkričio 5 d. apie 5 val. į Kauno ligoninę kreipėsi ir dėl nosies traumos gydomas ambulatoriškai vienas iš penkių, kuris medikams paaiškino, kad buvo sužalotas Kaune, Plento g., konflikto metu.

Viešosios tvarkos pažeidimai
Lapkričio 4 d. 15 val. 39 min. Marijampolės apskr. VPK gautas telefoninis pranešimas, kad su automobiliu „VW Passat“, važiuojant nuo Vilkaviškio r., Pilviškių mstl., link Marijampolės, vairuotoją ir keleivį apšaudė (galimai buvo panaudotas pneumatinis ginklas) asmenys, važiavę automobiliu „Mercedes Benz“. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis „VW Passat“ (išdužo galinis stiklas bei apgadinta automobilio galinė dalis). Marijampolės sav., ties Pietarių k., sulaikytas automobilis „Mercedes Benz“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1975 m.) bei kartu važiavo keleiviai (g. 1989 m. ir 1984 m.). Ginklas nesurastas.

Plėšimai
Lapkričio 4 d. apie 20 val. Druskininkuose, Neravų g., vyro (g. 1957 m.) name, iš matymo pažįstami asmenys, išgertuvių metu, kilus ginčui, sumušė šeimininką ir atėmė automobilio „Audi 100 Avant“ (pagamintas 1990 m.) raktelius bei iš kiemo pagrobė automobilį. Įtariamieji neblaivūs (g. 1990 m., 2,72 prom. alkoholio), (g. 2000 m., 1,47 prom. alkoholio) ir (g. 2001 m., 1,16 prom. alkoholio) sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Pagrobtas automobilis surastas. Nukentėjusysis neblaivus (1,73 prom. alkoholio) dėl sumušimo į medicinos įstaigą nesikreipė.

Svetimo turto pagrobimai
Lapkričio 4 d. 7 val. 30 min. pastebėta, kad Kėdainiuose, Žemaitės g., pavogtas automobilis „Honda CR-V“ (pagamintas 2009 m.). Nuostolis – 9 000 eurų.

Nelaimingi atsitikimai
Lapkričio 4 d. apie 10 val. 50 min. Kaune, R. Kalantos g., įlūžus transformatoriaus linijos galerijos grindims, iš 15 metrų aukščio nukrito ir mirtinai susižalojo UAB „Kauno keliai“ darbuotojas (g. 1946 m.).

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis
Lapkričio 4 d. apie 12 val. 50 min. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., romų tabore, prie gyvenamojo namo, Vilniaus apskr. VPK pareigūnai surado paslėptą indą su 22 lankstinukais viduje (įtariama, kad tai narkotinės medžiagos). Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str. 1 d.

Kiti įvykiai
Lapkričio 5 d. apie 1 val. Vilniuje, Čigonų g., į moters (g. 1956 m.) namo kiemą, bandant padegti namą, buvo įmesti du uždegti buteliai su degiu skysčiu. Buteliai užgesinti, nuostolis nepadarytas. Įtariamieji neblaivūs Latvijos piliečiai (g. 1983 m., 1986 m., 1987 m. ir g. 1978 m.) uždaryti į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Lapkričio 4 d. 11 val. 9 min. Kauno apskr. VPK areštinėje, kameroje, administracinį areštą atliekantis areštantas (g. 1979 m.) metaline atplaiša tyčia susižalojo krūtinę. Suteikus medikų pagalbą ligoninėje, asmuo paleistas gydytis į namus ambulatoriškai.

Lapkričio 4 d. 13 val. 40 min. Vilniaus apskr. VPK areštinėje, kameroje, administracinį areštą atliekanti areštantė (g. 1989 m.) vienkartiniu skutimosi peiliuku susižalojo ranką. Suteikus medikų pagalbą, grąžinta į areštinę.

Lapkričio 4 d. 13 val. 40 min. Vilniaus apskr. VPK areštinėje, kameroje, administracinį areštą atliekantis areštantas (g. 1983 m.) pareiškė, kad prarijo išardyto vienkartinio skutimosi peiliuko metalinę dalį. Paguldytas į psichiatrijos ligoninę.

Lapkričio 4 d. 17 val. 33 min. gautas pranešimas, kad Kaišiadoryse, Gedimino g., picerijoje, vyksta muštinės. Į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams, neblaivus (3,09 prom. alkoholio) vyras (g. 1979 m.) paaiškino, kad jį ginčo metu sumušė nepažįstamas asmuo. Nukentėjusysis dėl veido nubrozdinimo į medikų įstaigą nesikreipė, rašyti pareiškimą atsisakė. Taip pat įvykio vietoje sulaikytas ne tarnybos metu neuniformuotas neblaivus (2,50 prom. alkoholio) Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjas G. S. (g. 1989 m.), kuris po apklausos paleistas.

Lapkričio 4 d. 13 val. 58 min. Kauno apskr. VPK iš Kauno klinikų priėmimo skyriaus gautas pranešimas, kad į Kauno ligoninę iš Kauno tardymo izoliatoriaus dėl nosies, žandikaulio lūžimų bei galvos traumos buvo pristatytas vyras (g. 1989 m.), kuris atsisakė paaiškinti įvykio aplinkybes. Suteikus medikų pagalbą, grąžintas į Kauno tardymo izoliatorių.

Lapkričio 4 d. apie 21 val. 40 min. Kaune, Gedimino g., ties namu, neblaivus asmuo iškeikė policijos pareigūnus necenzūriniais žodžiais, grasino fiziniu susidorojimu, sulaikymo metu aktyviais veiksmais priešinosi Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės vyriausiajam patruliui M. V. (g. 1995 m.). Įtariamasis (g. 1963 m.) neblaivus (0,52 prom. alkoholio) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Policijos departamentas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode