Spalio 18 d.

Nužudymai

Spalio 17 d. 5 val. 30 min. į Šilalės ligoninę iš Šilalės, Šilo g., savo namų, dėl sumušimo pristatytas vyras (g. 1966 m.), kuris tolesniam gydymui buvo išvežtas į Klaipėdos ligoninę. Spalio 18 d. 10 val. 50 min. vyras ligoninėje mirė. Įtariamasis (g. 1988 m.) uždarytas į areštinę.

Viešosios tvarkos pažeidimai

Spalio 18 d. apie 14 val. 20 min. Švenčionių r., Švenčionėliuose asmuo peiliu sužalojo moterį (g. 1987 m.), kuri dėl dviejų durtinių žaizdų kakle, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (2,21 prom. alkoholio) (g. 1993 m.) uždarytas į areštinę.

Plėšimai

Spalio 19 d. 0 val. 37 min. į Kauno apskr. VPK kreipėsi jaunuolis (g. 1993 m.), kuris pareiškė, kad tą pačią dieną apie 19-20 val. Tauragėje, Gedimino g., namo laiptinėje, išėjęs iš savo buto, pajuto smūgį į galvą, po ko prarado sąmonę. Sąmonę atgavo gulėdamas tarp medžių, kaip vėliau paaiškėjo Kaune, Raudondvario pl. Nukentėjusysis pastebėjo, kad suplėšyta jo striukė bei iš jos kišenių dingęs mobiliojo ryšio telefonas, piniginė su dokumentais ir buto raktai. Suteikus med. pagalbą gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Sukčiavimo atvejai

Spalio 18 d. apie 14 val. Vilniuje, P. Vileišio g., moteriai (g. 1965 m.) į mobiliojo ryšio telefoną paskambino vyriškis, kuris, prisistatęs policijos pareigūnu, apgaulės būdu išviliojo elektroninės bankininkystės prisijungimo kodus ir iš jos sąskaitos į kitas sąskaitas pervedė 9 000 eurų.

Gaisrai

Spalio 18 d. apie 23 val. 10 min. Kaune, Pašilės g., namo kieme, buitinių atliekų konteineryje, kilo gaisras, kurio metu sudegė konteineris bei apdegė šalia stovėjęs automobilis „Volvo“. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Kiti įvykiai

Spalio 17 d. apie 16 val. Trakų r., Valuikų k., sodyboje kasant garažui pamatus, rasti galimai žmogaus kaulų fragmentai.

Spalio 18 d. 10 val. 36 min. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, Naikupės g. esančioje mokykloje, padėtas sprogmuo. Patikrinimo metu sprogmenų nerasta.

Spalio 18 d. 22 val. 7 min. Kaune, tarpstotės Pravieniškės-Kaunas 33-ame km, traukinys, kurį vairavo AB „Lietuvos geležinkeliai“ mašinistas, kliudė ir mirtinai sužalojo ant bėgių gulėjusį jaunuolį (g. 1997 m.).

Policijos departamentas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode