27-erių bedarbė Kauno rajone įtariama nužudžiusi savo naujagimę

Teisėsaugos pareigūnai Kauno rajone sulaikė 27-erių bedarbę, kuri prisipažino nužudžiusi savo naujagimę, trečiadienį pranešė portalas lrytas.lt.

Kauno policija savo ruožtu informavo, kad tyrimą rugsėjo pabaigoje pradėjo gavusi Kauno rajono savivaldybės pranešimą, kuriame teigiama, kad socialinė darbuotoja pastebėjo, jog moteris, kuri, kaip įtariama, buvo nėščia, nebesilaukia, o kūdikio nėra.

Portalo teigimu, iš pašalpų gyvenanti moteris savivaldybėje yra įtraukta į rizikos grupės asmenų sąrašą – ji yra ne kartą pastebėta girtaujanti, neprižiūrinti savo dviejų mažamečių vaikų.

Įtariamoji buvo įkurdinta socialiniame būste. Po dukros nužudymo vyresnieji vaikai iš jos namų iškart buvo išvežti į globėjų šeimą.

Policijos teigimu, įtariamajai skirta kardomoji priemonė - rašytinis pasižadėjimas neišvykti, paimti jos asmens dokumentai. Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros 1-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorai.

Vilnius, spalio 12 d. (BNS).

 

 

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode