SSC

Kauno kriminalistai aptiko kanapes ir jų auginimo laboratorijas

Kauno kriminalistai ketvirtadienio vakarą aptiko didelį kiekį kanapių ir jų auginimo laboratorijas.

Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai, vykdydami operaciją Ukmergės rajone, Pabaisko seniūnijoje, ir Jonavos rajone, Kulvos seniūnijoje, rado apie 16 kilogramų kanapių.

Pastatas Ukmergės rajone, kuriame buvo rastos narkotinės medžiagos, specialiai pritaikytas ne tik jų paruošimui, bet ir džiovinimui, pranešė policija.

Tą pačią dieną Kulvos seniūnijoje kriminalistai, atlikdami kratą įmonei priklausančiose patalpose, aptiko užmaskuotas dvi kanapių auginimo laboratorijas. Viena laboratorija buvo paslėpta už metalinės spintos su magnetu. Antra laboratorija konspiracijos tikslais buvo paslėpta po automatinėmis nusileidžiančiomis grindimis. Kratų ir apžiūrų metu paimtos visos rastos kanapių augmenijos bei specialios įrangos, pritaikytos jų auginimui.

Sulaikyti du policijai žinomi vyrai – V.D. gimęs 1959 metais ir P.D., gimęs 1989 metais. Jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Jie taip pat įtariami neteisėtu aguonų ar kanapių auginimu.

Vyrams gresia laisvės atėmimas iki dešimties metų. Penktadienį kreipiamasi į Kauno apylinkės teismą kreipiamasi dėl kardomosios priemonės skyrimo.

Tyrimą kontroliuoja ir organizuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra.

Vilnius, rugsėjo 30 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode