Rugsėjo 24 dienos įvykiai

Plėšimai

Rugsėjo 24 d. apie 1 val. 45 min. Vilniuje, Pelesos g., du nepažįstami vyriškiai, atvykę automobiliu „Opel Astra“ ir prisistatę policijos pareigūnais, vyro (g. 1987 m.) paprašė sėstis į jų automobilį bei kartu su jais vykti į policijos komisariatą. Vyriškis automobiliu buvo nuvežtas į nežinomą vietovę, kurioje jam grasinant daiktu panašiu į pistoletą, iš jo buvo pagrobti du mobiliojo ryšio telefonai, vyriška rankinė, piniginė su pinigais, asmens tapatybės kortele, vairuotojo pažymėjimu bei banko ir kitomis nuolaidų kortelėmis. Nuostolis - 310 eurų. Įvykio aplinkybės tikslinamos.

Gaisrai

Rugsėjo 23 d. apie 7 val. 15 min. Šilalės r., Bardžių k., moters (g. 1951 m.) name, kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas. Gaisravietėje rastas sudegęs, pirminiais duomenimis, namo šeimininkės lavonas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Rugsėjo 24 d. apie 0 val. 33 min. Tauragės r., Taurų k., vyro (g. 1961 m.) bute, dėl dujų nuotėkio iš buitinio baliono, įvyko sprogimas bei kilo gaisras, kurio metu išdužo namo pirmojo bei antrojo aukšto butų langai, sugadintos butų durys, apgadintas priešais stovėjęs namas bei šalia namo stovėję 14 automobilių. Per sprogimą, sužalotas buto šeimininkas, kuris dėl patirtų sužalojimų išvežtas į Kauno ligoninę. Nuostolis nustatinėjamas.

Valstybės tarnautojo papirkimas

Rugsėjo 23 d. apie 12 val. 15 min. Kaune, Ateities pl., Moldovos Respublikos pilietis (g. 1989 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (vairavo automobilį neužsisegęs saugos diržų), Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties skyriaus vyriausiesiems patruliams davė 10 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.

Rugsėjo 23 d. apie 10 val. 15 min. Joniškio r., Skaistgirio mstl., vyras (g. 1981 m.), siekdamas išvengti administracinės atsakomybės už KET pažeidimą (viršijo leistiną greitį), Šiaulių apskr. VPK Joniškio r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiesiems patruliams davė 35 eurų kyšį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 4 d.

Policijos departamentas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode