Kalvarijų turgavietėje sulaikyta kišenvagė

Vilniaus Kalvarijų turgavietėje sulaikyta kišenvagė, kuri iš pirkėjos pavogė piniginę su pinigais ir dokumentais. Policija turi duomenų, kad ši moteris vogdavo ir kitose sostinės turgavietėse, be to, už kišenvagystes buvo nuteista ir kalėjo Anglijoje.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Kalvarijų turgavietės apsaugos darbuotojais, profesionalią kišenvagę sulaikė su įkalčiais.

Kaip pranešė policija, 47­erių metų kišenvagė, į sostinę atvykusi iš Panevėžio, buvo sulaikyta trečiadienį apie 11.45 val. Kalvarijų turgavietėje su įkalčiais. Ši moteris slapčia iš senyvo amžiaus moters rankinės pavogė piniginę su pinigais ir dokumentais. Po šios vagystės įtariamoji iškart buvo sulaikyta. Policija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip moteris iš prie prekystalio stovinčios senutės ištraukia piniginę ir nueina.

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas, įtariamoji uždaryta į areštinę. Artimiausiu metu bus kreipiamasi į teismą dėl tyrimo pabaigimo pagreitinto proceso tvarka.

Pasak policijos, ši panevėžietė į kišenvagius sostinėje gaudančių pareigūnų akiratį pakliuvo prieš mėnesį. Ji nuolat vykdė nusikaltimus Vilniaus turgavietėse.

Pareigūnai turi duomenų, kad ši moteris 2013 metais buvo teista Anglijoje dėl kišenvagysčių. Viename iš miestų net buvo sudaryta speciali pareigūnų grupė jos sulaikymui su įkalčiais. Ji buvo sulaikyta ir nuteista 2 metų laisvės atėmimo bausme, kai uždrausta atvykti į tą miestą 10 metų.

Šiemet įtariamoji grįžo į Lietuvą ir, policijos turimais duomenimis, didžiuosiuose Lietuvos miestuose toliau vykdė kišenvagystes.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai turi pagrindo manyti, kad ši moteris padarė ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl asmenų, nukentėjusių nuo šios kišenvagės ar turinčių kitokios informacijos apie jos nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonu (8 5) 271 6053.

Baudžiamasis kodeksas už svetimo turto pagrobimą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystę) numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų.

Vilnius, rugsėjo 22 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode