Raseinių rajone apvirto autobusas

 Ketvirtadienį Raseinių rajone, kelyje Raseiniai-Ariogala, už Norgėlų kaimo, apvirto autobusas, pranešė Bendrasis pagalbos centras.

Į avariją pateko maršrutinis autobusas, vykęs maršrutu Vilnius–Raseiniai.

Pranešimas apie eismo įvykį gautas 13.15 val. Iš pradžių pranešta, kad gali būti prispaustų žmonių, tačiau, kaip BNS sakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Aušra Plonytė, žmonės eismo įvykio metu prispausti nebuvo, tačiau keletas jų nukentėjo.

Nukentėjo abu autobuso vairuotojai, vienas jų išvežtas į ligoninę. Taip pat nesmarkiai nukentėjo viena keleivė, tačiau ji ir kiti keleiviai, pirminiais duomenimis, į ligoninę vykti atsisakė.

Pirminiais duomenimis, eismo nelaimė įvyko, kai į autobusą trenkėsi šalutiniu keliu važiavęs lengvasis automobilis, autobusas nuo smūgio apvirto. Lengvojo automobilio vairuotoja patyrė šoką, ji išvežta į ligoninę.

Į įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai, atvyko ugniagesiai. Šiuo metu eismas uždarytas ir kreipiamas maršrutu per Norgilų kaimą.

Vilnius, rugsėjo 22 d. (BNS).

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode