Neblaivų vairuotoją pasieniečiai tramdė ašarinėmis dujomis ir antrankiais

 Nuo pasieniečių automobiliu sprukęs neblaivus Marijampolės rajono gyventojas įlėkė į griovį. Jis dar bandė pasislėpti krūmynuose, sulaikomas priešinosi, todėl pasieniečiai turėjo panaudoti ašarines dujas ir antrankius.

Antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai prie sienos su Rusija esančio Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio miestelio vykdė pasienio teisinio režimo kontrolę. Pastebėję įtartinai manevruojantį automobilį „Volkswagen Passat“, pasieniečiai jį bandė sustabdyti, tačiau vairuotojas nepakluso.

Persekiojamas jis spruko apie kilometrą, kol Kataučiznos miestelio ribose nuvažiavo nuo kelio į griovį. Bėglys išsiropštė iš automobilio ir iš įvykio vietos pasišalino, pranešė VSAT.

Į įvykio vietą atvyko Kudirkos Naumiesčio užkardos kinologas su tarnybiniu šunimi. Netrukus pasieniečiams pavyko sulaikyti netoliese krūmynuose pasislėpusį 49-erių Marijampolės rajono gyventoją. Šis sulaikomas priešinosi, todėl pareigūnams teko panaudoti ašarines dujas ir vyrą surakinti antrankiais.

Sulaikytąjį ir į griovį įvažiavusį automobilį pasieniečiai perdavė Vilkaviškio policijos pareigūnams. Jie vyrui nustatė 1,74 promilės girtumą.

Dėl nepaklusimo uniformuoto VSAT pareigūno reikalavimui sustabdyti transporto priemonę Kudirkos Naumiesčio užkardos pareigūnai Marijampolės rajono gyventojui pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tokį pažeidimą jam gresia bauda nuo 869 iki 1158 eurų.

Vilnius, rugsėjo 21 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode