SSC

Pasikėsino pavogti automobilį

   Šią savaitę rajone konflikto metu neblaivi moteris grasino taip pat neblaiviams sugyventiniui. Laukuose rastas sprogmuo. Vagys apšvarino garažą ir sandėliuką, mėgino nuvaryti automobilį.

Grasino nužudyti

Gegužės 11 d., apie 21.00 val., Viekšniuose į namus grįžus neblaiviai moteriai (gimusiai 1984 m.), tarp jos ir sugyventinio kilo žodinis konfliktas, po kurio moteris pasiėmė žirkles, vėliau – peilį ir puolė sugyventinį, grasindama nužudyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rado sprogmenį

Pirmadienį, 14.22 val., Pikelių k., dirbant žemę, rastas II pasaulinio karo laikų 122 mm artilerijos sviedinys, kuris sunaikintas vietoje.

Išnešė daiktus

Praėjusį penktadienį, apie 17.00 val., Algirdo g. pastebėta, kad iš garažo pavogta valtis, motoroleris ir keltuvas. Padaryta 500 eurų turtinė žala.

Gegužės 6 d., apie 13.00 val., Ventos g. pastebėta, kad, pritaikius raktą, buvo patekta į sandėliuką, iš kur pavogtas benzininis pjūklas (100 eurų vertės).

Norėjo pagrobti

Gegužės 12 d. 1.50 val. Pavasario g. vyras (gimęs 1982 m.) pasikėsino pagrobti 1500 eurų vertės automobilį „Honda Accord“, tačiau nusikalstamos veikos nebaigė, nes buvo sulaikytas vyro (gimusio 1970 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode