Teisių neturintis jaunuolis į pavojų pastatė ne tik savo, bet ir bendrakeleivių gyvybę

Praėjusią savaitę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnai sulaukė pilietiško gyventojo skambučio, nurodančio, kad galimai neblaivus asmuo, prisipirkęs alaus, sėdo už automobilio vairo ir nuvažiavo.

Į įvykį sureagavę Tauragės apskr. VPK ir Pagėgių policijos pareigūnai išskubėjo link pranešėjo nurodytos vietos. Vienas iš policijos ekipažų netruko pastebėti nuo Žukų kaimo link Tauragės atvažiuojantį sidabrinės spalvos automobilį „Renault Laguna“. Deja, neatsakingas vairuotojas nepasirinko saugos važiavimo greičio ir nesuvaldęs transporto priemonės nuvažiavo nuo kelio bei apsivertė. Po įvykio iš automobilio be vairuotojo išlipo ir 2 keleiviai. Paaiškėjo, kad automobilį vairavo jaunas, neturintis teisės vairuoti transporto priemones, 19-metis Tauragės r. gyventojas, o kartu su juo važiavo 16-os ir 14-os metų nepilnamečiai. Pastarieji dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyti į ligoninę. Vaikinui, sėdusiam už automobilio vairo, nustatytas nežymus 0,15 prom. alkoholio girtumo laipsnis. Laimei, dėl tokio neatsakingo jaunuolių poelgio nenukentėjo kiti niekuo dėti žmonės.

Sakoma, jog reikia mokytis iš svetimų klaidų, todėl Tauragės apskr. VPK dar kartą kreipiasi į visus eismo dalyvius, prašydami susimąstyti prieš viršijant leistiną greitį, ar sėdant už transporto priemonės vairo, būnant neblaiviems. Saugokite kelyje ne tik save, bet ir kitus, užsidėkite šviesą atspindinčius elementus, kirskite važiuojamąją kelio dalį ten, kur nedraudžiama. Nepamirškite – jūsų kažkas laukia saugiai sugrįžtant į namus.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode