Sulaikytas botanine - zoologiniame draustinyje medžiojęs brakonierius

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai, vakar pavakarę, Radviliškio rajone sulaikė neteisėtai botanine - zoologiniame draustinyje medžiojusį vyrą.Išimtas neteisėtai laikytas medžioklinis lygiavamzdis šautuvas ir 5 šoviniai. Vyras perduotas policijai ir uždarytas į areštinę.

Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai vakar surengė reidą į Radviliškio rajoną. Apie 16 valandą tikrinant Aleksandro Stulginskio universiteto mokomuosius medžioklės plotus, Praviršulio botaniniame - zoologiniame draustinyje buvo pastebėtas kirtimo pakraščiu einantis vyras su šautuvu. Išvydęs pareigūnus, brakonierius bandė sprukti.

Sulaikytas vietos gyventojas P.J. (1967 m.) teisinosi, kad yra bedarbis, prastos sveikatos, tad ir susiruošė į šernų medžioklę. Aplinkosaugininkai iš vyro paėmė nelegaliai laikoma lygiavamzdį šautuvą ir 5 šovinius.

Į įvykio vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie perėmė ginklą ir sulaikė įtariamąjį. Už neteisėtą ginklo laikymą Radviliškio rajono gyventojui gresia baudžiamoji atsakomybė. Be to, jam teks atsakyti ir už brakonieriavimą. Gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai už buvimą medžioklės plotose su medžioklės įrankiu neturint tam teisės P.J. surašė protokolą (ATPK 85str. 4 d.). Administracinių teisės pažeidimų kodeksas už tai numato bauda iki 1737 eurų.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas

 

 

 

 

 

 

 

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode