Per parą ugniagesiai 30 kartų vyko šalinti nuvirtusių medžių

Pirmadienį Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) pareigūnai 30 kartų vyko šalinti stipraus vėjo nuverstų medžių. 

Kaip BNS pranešė PAGD atstovė Laura Valauskienė, po septynis kartus gelbėtojams teko vykti į iškvietimus Vilniaus ir Kauno apskrityse. Panevėžio apskrityje sulaukta šešių iškvietimų, Utenos – penkių, Marijampolės ir Šiaulių – dviejų, o Alytaus apskrityje gelbėtojai kviesti vieną kartą. 

Pasak L. Valauskienės, Pakruojyje nuvirtęs medis įlaužė gyvenamojo namo stogą, ant namo medis pavojingai užkrito ir Panevėžio rajone. 

Molėtų rajone ant kelio buvo nuvirtę septyni medžiai, o Šakių rajone ant kelio nuvirto net 30 medžių. 

Anot PAGD atstovės, visi medžiai Šakių rajone buvo išvirtę apie 50 metrų ruože, juos gelbėtojams nuo kelio padėjo pašalinti miškų urėdijos darbuotojai, šalia gyvenantys žmonės ir „ESO“ darbuotojai, o darbai truko daugiau nei dvi valandas. 

Taip pat, Vilniuje pranešta apie ant automobilio užkritusį medį. 

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pirmadienį Lietuvoje smarkiai lijo, griaudėjo, vietomis sulaukta ir krušos, vėjas siekė 16–21 m/s. Antradienio dieną rytiniuose šalies rajonuose taip pat prognozuojamos liūtys ir škvalas.

Autorius Margiris Meilutis

Vilnius, birželio 9 d. (BNS).

Budas.lt nuotrauka

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode