Trečiadienis – transporto priemonių susidūrimai, nuvažiavimas nuo kelio

Balandžio 29-ąją, trečiadienį, pirminiais duomenimis, policijos pareigūnai užregistravo 39 eismo įvykius. 4-iuose iš jų sužeisti 4 žmonės (vairuotojai ir keleivis). Vieną įvykį sukėlė neblaivus vairuotojas.

Po dešimtos ryto Panevėžio rajone, Tiltagalių kaimo teritorijoje, kelyje Daugpilis–Rokiškis–Panevėžys, 37 metų vyro vairuojamas automobilis „Mercedes-Benz E350 CDI“ atsitrenkė į priekyje važiavusį „Mercedes-Benz Viano“. Nukentėjo šio automobilio 59 metų vairuotojas, jis nuvežtas į ligoninę.

Prieš vienuoliktą vakaro Raseinių rajone, Gabšių kaimo teritorijoje, magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda, į krovininį automobilį „Volvo FH12.460“, vairuojamą 62 metų Baltarusijos Respublikos piliečio, atsitrenkė iš paskos važiavęs „Renault Scénic“, nuo smūgio jis vertėsi. Sužeistas 49 metų vairuotojas paguldytas į ligoninę, jis galbūt buvo neblaivus.

Prieš vidurnaktį gautas pranešimas iš ligoninės, kad į gydytojus kreipėsi 20 metų vaikinas. Jis nurodė nukentėjęs Vilniuje, Budiniškių gatvėje (apie 23 val.), vairuodamas motociklą. Jaunuoliui, pirminiais duomenimis, sužeista ranka.

Apie 23.37 val. Telšiuose, Lazdynų Pelėdos gatvėje, vingyje į dešinę, į priešpriešinio eismo juostą įvažiavo ir nuo kelio nuvažiavęs į medį atsitrenkė automobilis „Audi A6“, vairuojamas, pirminiais duomenimis, neblaivaus 35 metų vyro (nustatytas 1,9 promilės neblaivumas). Nukentėjo ir į ligoninę paguldyta 34 metų moteris, ji, pirminiais duomenimis, taip pat buvo neblaivi.

Lietuvos kelių policijos tarnyba

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode