Ssc pirmasis
Ssc antrasis

Kleboniškio miške Kaune žiauriai žmogų nužudę vyrai kalės po 14 metų

Kauno apygardos teismas pirmadienį du vyrus pripažino kaltais Kleboniškio miške Kaune prieš kelerius metusiauriai nužudžius žmogų ir skyrė jiems 14 ir 14 su puse metų laisvės atėmimo bausmes.

Kaip pranešė teismas, 22-ejų Tomas Vaicenavičius ir 23-ejų Audrius Subačius pripažinti kaltais kankindami ir itin žiauriai nužudę žmogų dėl chuliganiškų paskatų.

Bylos duomenimis, 2016 metų gruodžio 24 dieną nuteistieji veikdami bendrininkų grupėje ir būdami apsvaigę nuo alkoholio dėl menkavertės dingsties – dingusio A. Subačiaus mobiliojo ryšio telefono aparato, tyčia naudojo fizinį smurtą Ž. V. atžvilgiu, ir jis nuo patirtų sužalojimų mirė.

A. Subačius ir T. Vaicenavičius žuvusiajam sudavė smūgius ne tik rankomis ir kojomis, tačiau tyčia nukentėjusįjį talžė medine lenta, suduodant smūgius į galvą, šonus ir kojas.

Tęsdami savo nusikalstamą sumanymą, abu atvedė nukentėjusįjį į Kleboniškio mišką ir vėliau miške sudavė nukentėjusiajam daugybinius smūgius kumščiais į galvą, pilvą ir krūtinę, šokinėjo ant nukentėjusiojo kūno.

Taip pat esant vos 3 trijų laipsnių oro temperatūrai privertė nukentėjusįjį nusiauti batus ir nusivilkti megztinį ir vėliau sumuštą paliko miške.

„Teisėjų kolegija sprendė, kad abu nuteistieji suvokė savo brutalų, priešingą teisei elgesį ir sąmoningai norėjo taip elgtis“, – rašoma teismo pranešime.

T. Vaicenavičius nuteistas kalėti 14 metų, o A. Subačius – 14  metų ir 6 mėnesius, bausmes jie turės atlikti pataisos namuose.

Taip pat teismas iš dalies patenkino nužudytojo motinos ir sesers civilinius ieškinius, priteisdamas joms neturtinės žalos atlyginimą.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Vilnius, lapkričio 18 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Powered by BaltiCode