SSC

BMW, kurio avarijoje žuvo trys žmonės, važiavo labai dideliu greičiu

BMW automobilis, kurio avarijoje žuvo trys žmonės, vyko itin dideliu greičiu, juo vykę asmenys nesegėjo saugos diržų, sako Kauno apskrities policijos vadovas.

„Preliminariais duomenimis, automobiliu važiavę žmonės nenaudojo saugos diržų, automobilyje pagalvės nesuveikusios“, – sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

Pasak jo, policijos pareigūnai maksimaliai Jonavos gatve automobilį vijosi 140 kilometrų per valandą greičiu, tačiau automobilį matė tik iš tolo, todėl jis turėjo važiuoti žymiai didesniu greičiu.

„Pareigūnai Jonavos gatve važiuodami matė tik tolumoje tolstančias šviesas“, – sakė Kauno apskrities policijos viršininkas.

Pasak jo, kol kas nėra nustatyta priežasčių, kodėl vairuotojas galėjo bėgti nuo pareigūnų, spėjama, kad jis galėjo būti neblaivus.

„Mes galime įtarti, kad jie buvo vartoję ar alkoholio, ar narkotikų. Vis dėlto neadekvatus tas nestojimas yra. Nestoti nebuvo jokio pagrindo“, – kalbėjo jis.

Avarija, kurioje trys žmonės žuvo, o dar du buvo sužaloti, įvyko automobiliui BMW bandant pabėgti nuo policijos pareigūnų. Apie 3.20 val. Nuokalnės gatvėje policijos pareigūnams nestojęs stabdomas automobilis po kelių minučių rastas prieš įvažiuojant į Šiaurės prospekto ir S. Žukausko gatvių žiedinę sankryžą, mašina buvo atsitrenkusi į stulpą.

„Policijos pareigūnai nakties metu Nuokalnės gatvėje vykdė policinę priemonę, tikrino transporto priemones. (...) Vykdant priemonę, 3.20 val. buvo stabdomas automobilis BMW, kuris pareigūno reikalavimams nepakluso, padidino greitį ir bandė pasišalinti. Policijos pareigūnai važiavo paskui šį automobilį. kadangi jis praktiškai nestojęs padidino greitį, nebebuvo jo akiratyje, tik matė, kad pasuko į Jonavos gatvę“, – apie įvykį pasakojo policijos viršininkas.

Atvykę greitosios pagalbos darbuotojai 22 metų vairuotojui ir dviem keleiviams – priekyje sėdėjusiam 20 metų vaikinui ir gale sėdėjusiai 29–erių metų moteriai – konstatavo mirtį. Dar du keleiviai – 22 metų gale sėdėjusi mergina ir jos bendraamžis – sunkios būklės išvežti į ligoninę, jų būklė stabili, pavojaus gyvybei nėra.

Policijos duomenimis, žuvusioji moteris yra keturių mažamečių vaikų mama.

„Visi artimieji yra informuoti. Žuvusi mergina yra keturių vaikų mama. Ji savo vaikus buvo palikusi be priežiūros, vaiko teisės yra informuotos“, – sakė D. Žukauskas.

Visi automobiliu vykę asmenys buvo bausti administracine tvarka už įvairius pažeidimus, tačiau su šiuo atveju ankstesnės nuobaudos nesiejamos. Vairuotojas turėjo teisę vairuoti automobilį.

Autorė: Austėja Masiokaitė

Kaunas, sausio 31 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode