Degalų bake įrengtoje slėptuvėje baltarusis gabeno kontrabandines cigaretes

Kenos užkardos pasieniečiams įkliuvo Baltarusijos pilietis, mašinosdegalų bake įrengtoje slėptuvėje gabenęs neteisėtą cigarečių krovinį. Rūkalų kontrabandininką patikros metu išdavė jaudulys.

Antradienį VSAT Vilniaus rinktinės Kenos užkardos pasieniečiai Šumsko kontrolės punkte tikrino iš Baltarusijos į Lietuvą vykusio 53-ejų Baltarusijos piliečio bei jo vairuoto automobilio „Volkswagen Passat“ dokumentus.

Užsienietis patikros metu akivaizdžiai jaudinosi, nesugebėjo sklandžiai atsakyti į kai kuriuos VSAT pareigūnų klausimus, todėl kilo įtarimas, kad mašinoje gali būti gabenamas nelegalus krovinys. Automobilis buvo pristatytas į Medininkų kontrolės punktą, kuriame yra detaliai transporto priemonės patikrai skirta patalpa bei įranga.

Čia ir paaiškėjo, kad „Volkswagen Passat“ degalų bake įrengtoje slėptuvėje vyras vežė 712 pakelių cigarečių „NZ Gold Super Slims“ ir „Minsk Superslims“, pažymėtų baltarusiškais akcizo ženklais.

Už kontrabandos gabenimą baltarusiui gresia administracinė bauda nuo 2700 iki 6000 eurų. Teismas taip pat gali konfiskuoti jo automobilį. Po apklausos užsienietis paleistas. Rūkalai ir transporto priemonė saugomi Vilniaus rinktinėje.

VSAT Vilniaus rinktinės inf.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode