Danijoje vogtą „Audi Q7“ vairavęs Estijos pilietis turėjo ir klastočių, ir narkotikų

Kalvarijos pasieniečiai sulaikė Estijos pilietį, vairavusį Danijoje pavogtą automobilį „Audi Q7“. Užsienietis turėjo du suklastotus vairuotojo pažymėjimus – ukrainietišką ir lietuvišką. Maža to, pasieniečių šuo Pantera automobilyje aptiko, įtariama, narkotikų. Daugiau kaip 4 tūkst. eurų vairuotojas laikė vienkartiniame kavos puodelyje.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai – Marijampolė, sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį automobilį „Audi Q7“ su Danijos numeriais. Vairuotojas, 28-erių Estijos pilietis, pateikė esą jo vardu išduotą Ukrainos vairuotojo pažymėjimą. Jį patikrinę pasieniečiai nustatė, kad dokumentas yra suklastotas.

Vėliau tikrindami automobiliu gabenamus daiktus Kalvarijos užkardos pareigūnai aptiko ir Estijos piliečio vardu esą išduotą lietuvišką vairuotojo pažymėjimą. Paaiškėjo, kad tai irgi yra klastotė.

Mašinoje buvo elektroninės svarstyklės. Pasieniečiams kilo įtarimų, kad „Audi Q7“ gali būti gabenamos narkotinės medžiagos. Buvo iškviesti Kalvarijos užkardoje tarnaujantys kinologas su belgų avigane Pantera. Narkotikus aptikti išmokytas šuo po prie automobilio vairo esančia apdaila aptiko polietileninį paketą su šviesios spalvos milteliais. Pirminiais duomenimis, tai apie 200 gramų narkotikų, kurių tikslią sudėtį ištirs ekspertai.

VSAT pareigūnai netruko išsiaiškinti, kad šis „Audi Q7“ yra pavogtas Danijoje.

Mašinoje pasieniečiai rado ir dar kelis įdomius dalykus. Estijos pilietis vežėsi vienkartinį kavos puodelį, kuriame buvo 4215 eurų. Taip pat vairuotojas turėjo septynis prabangius laikrodžius.

                                            

Estijos pilietį pasieniečiai sulaikė ir uždarė į areštinę. Varėnos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotikų gabenimo, dokumentų klastočių ir vogto automobilio. Estijos pilietį teismas leido suimti 15 parų.

VSAT informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode