Už 20 pakelių cigarečių pasienietis gavo 5,6 tūkst. eurų baudą

Iš laivo agento du blokus cigarečių kyšio gavęs pasienietis turės sumokėti daugiau nei 5,6 tūkst. eurų baudą. Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnas už šį poelgį jau yra atleistas iš tarnybos.

Klaipėdos apygardos teismo teisėjų kolegija ketvirtadienį atmetė buvusio pareigūno 43-ejų Rolando Eremino apeliacinį skundą ir paliko galioti 2016 metų lapkritį priimtą Klaipėdos miesto apylinkės teismo nuosprendį.

Juo už kyšininkavimą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Sargybų skyriaus jaunesniajam specialistui R.Ereminui buvo skirta 5649 eurų bauda.

Kaip pranešė VSAT, 2015 metų lapkričio 10 dieną Imuniteto poskyrio pareigūnai sulaikė kolegą, kai jis priėmė kyšį – 2 blokus (20 pakelių) cigarečių „L&M“. Rūkalų vertė – 48,20 euro.

Kyšį pasienietis gavo iš laivo agento. Rūkalai buvo perduoti po į Klaipėdos valstybinį jūrų uostą atplaukusio laivo pasienio tikrinimo. Uosto užkardoje dirbantis vyras buvo sulaikytas ne tarnybos metu ir neuniformuotas.

Po mėnesio šis VSAT pareigūnas buvo atleistas iš tarnybos už pareigūno vardo pažeminimą.

Bausmės sulaukė ir laivo agentas, kuriam teismas už pareigūno papirkimą skyrė 4895 eurų baudą.

Vilnius, kovo 24 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode