Sulaikyti trys įtariamieji prekyba labai dideliu narkotikų kiekiu

Panevėžio teisėsauga sulaikė keturis vyrus, įtariamus prekyba labai dideliu kiekiu psichotropinių medžiagų, jų kontrabanda ir prekyba žmonėmis.

Kaip pranešė Panevėžio policija, vasario pradžioje Panevėžyje, Ateities gatvėje, policijos pareigūnai surengė operaciją, per kurią sulaikė nedirbantį, neteistą 1983 metais gimusį S.L. Jis specialiai drabužiuose įrengtose slėptuvėse slėpė daugiau nei tris kilogramus ekstazio – iš viso apie 10 tūkst. tablečių.

Išplatinus šį kiekį kvaišalų gatvėse, buvo galima tikėtis gauti iki 100 tūkst. eurų.

Įtariama, kad S.L. veikė ne vienas, o kontrabandinius kvaišalus iš Nyderlandų į Lietuvą gabeno su trimis panevėžiečiais: 1973 metais gimusiu R.T., 1983 metais gimusiu M.R. ir D. L., gimusiu 1973 metais. Visiems jiems skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai trims mėnesiams.

Sulaikytieji teisti užsienio valstybėse, du iš jų – už neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis. Policija tiria ir galimą minėtų vyrų dalyvavimą prekyboje žmonėmis.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Panevėžio apskrities policija prašo gyventojų, turinčių informacijos apie prekybą žmonėmis, narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą ar platintojus, pranešti apie tai policijai.

Vilnius, kovo 22 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode