Sulaikytas kyšio ėmimu įtariamas Kauno policijos pareigūnas

Trečiadienį Kaune buvo sulaikytas policijos pareigūnas, kaip įtariama, paėmęs kyšį iš ikiteisminio tyrimo proceso dalyvio.


„Vakar Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate buvo sulaikytas sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos vyriausiasis tyrėjas, galimai paėmęs kyšis. Prokuratūroje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – ketvirtadienį pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas.

Kyšis, kaip įtariama, imtas iš bendrovės, kurioje buvo įvykęs nelaimingas atsitikimas, vadovo.

„Vienas iš Kauno įmonės vadovų iškviestas į apklausą ir jam pasiūlyta tapti švelnesniu proceso dalyviu ir pareikalauta iš įmonės vadovo kyšio“, – sakė Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiasis prokuroras Tomas Staniulis.

Kaip įtariama, kyšis siekia apie 1 tūkst. eurų. Pinigai rasti pas įtariamą tyrėją.

16 metų policijoje dirbantis pareigūnas buvo devynis kartus skatintas, vieną kartą baustas. Pradėtas tarnybinis patikrinimas, kreiptasi į teismą dėl pareigūno nušalinimo.

Autorė: Austėja Masiokaitė

Kaunas, kovo 16 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode