Kontrabandinius rūkalus vienatūrio vairuotojas slėpė visuose keturiuose mašinos ratuose

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė vienatūrį, kurio ratai buvo kimšte prikimšti kontrabandinių cigarečių. Mašiną vairavusiam Šalčininkų rajono gyventojui gresia bauda ir transporto priemonės konfiskavimas.

Pirmadienį Varėnos rinktinės Specialiosios paskirties užkardos pareigūnai ties Šalčininkų rajono Eišiškių miesteliu patikrinti sustabdė lietuviškais numeriais pažymėtą automobilį „Chrysler Grand Voyager“.

Vienatūrį vairavęs 44 metų Šalčininkų rajono gyventojas pasieniečiams pateikė tvarkingus asmens bei automobilio dokumentus ir patikino nieko draudžiamo nevežąs. Vyras prieš keletą minučių į Lietuvą buvo įvažiavęs per pasienio ruožo gyventojams skirtą Eišiškių kontrolės punktą.

Vis tik pasieniečiams kilo įtarimų, kad mašinoje gali būti slepiamas draudžiamas krovinys, todėl „Chrysler Grand Voyager“ nuspręsta patikrinti netoliese esančioje Purvėnų užkardoje.

Čia paaiškėjo, kad visi keturi transporto priemonės ratai yra prikimšti kontrabandinių cigarečių. Juos išmontavę pasieniečiai iš viso ištraukė pusantro tūkstančio pakelių „Minsk Superslims“ markės rūkalų, pažymėtų baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais. Cigarečių pakeliai buvo sudėti į juodos ir kūno spalvų moteriškas pėdkelnes.

Dėl kontrabandos VSAT Varėnos rinktinėje pradėta administracinės bylos teisena, kurią nagrinės Šalčininkų rajono apylinkės teismas. Cigaretes slėpusiam šalčininkiečiui gresia bauda nuo 160 iki 860 eurų bei 2005 metais pagaminto vienatūrio konfiskavimas.

Vyras po apklausos paleistas. Jam įteiktas šaukimas atvykti į teismą. Automobilis ir cigaretės laikinai saugomi Purvėnų užkardoje.

VSAT Varėnos rinktinės inf.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode