Vaikus tėvai mušė knygomis ir šepečio kotu

Praėjusią parą policija gavo pranešimų apie knygomis ir šepečio kotu tėvų sumuštus vaikus. Policija taip pat sprendė tarp brolių kilusius konfliktus.

Pareigūnams buvo pranešta, kad pirmadienį nenustatytu laiku, Marijampolės savivaldybėje, Meškučių kaime, namuose, 34 metų motina šepečio kotu sudavė į galvą ir kojas 14-metei dukrai.

Nukentėjusiąją Marijampolės vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistai perkėlė į globos įstaigą. Aplinkybės aiškinamos, pranešė Policijos departamentas.

Vėlų pirmadienio vakarą apie 23 val. 40 min. Šakių rajone, Gelgaudiškio miestelyje, namuose, 31 metų moteris sudavė kelis smūgius knyga į koją bei ranką ir apie 8 smūgius rankomis ir kojomis į įvairias kūno vietas 12-mečiui sūnui. Medikams suteikus pagalbą, berniukas gydomas ambulatoriškai.

Antradienį gautas pranešimas, kad praėjusią savaitę Kėdainių rajone, Jaskaičių kaime, namuose, 51 metų vyras delnu sudavė vieną kartą 18-metei dukrai į veidą. Nukentėjusioji laikinai perduota Kėdainių ligoninės vaikų skyriaus medikų slaugai. Tėvas uždarytas į areštinę.

Antradienio paryčiais apie 4 val. 47 min. Tauragės rajone, Gedgaudiškės kaime, namuose, 20-metis jaunuolis semtuvu pelenams iš krosnies semti sudavė po vieną kartą į galvą ir į ranką 17-mečiui broliui. Nukentėjusysis pristatytas į Tauragės vaikų globos namus „Šaltinėlis“. Įtariamasis ieškomas.

Trečiadienio naktį apie 1 val. 40 min. Kupiškio rajone, Skapiškio miestelyje, namuose, neblaivus (1,15 prom.) 19-metis jaunuolis sumušė neblaivų (2,08 prom.) 17-metį brolį. Jam buvo padaryta kirstinė žaizda apatiniame akies voke. Vėliau nukentėjusysis grasino nužudyti brolį. Abu įtariamieji uždaryti į areštinę.

Vilnius, vasario 8, (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode