Šiauliuose sulaikyta Latvijos pilietė su 4 kilogramais kanapių

Šiaulių policijos pareigūnai sulaikė Latvijos pilietę, gabenusią daugiau kaip keturis kilogramus, įtariama, narkotinių medžiagų – kanapių.

Gruodžio 7-osios popietę Šiaulių policijos pareigūnai gavo informacijos, kad netrukus į Šiaulius turi įvažiuoti iš Ispanijos atvykstantis mikroautobusas, juo vyksta narkotikus gabenanti kurjerė. Praėjus valandai nuo gauto pranešimo įtariamoji su dviem kelioniniais krepšiais buvo sulaikyta iš Šiaulių į Latviją vykstančiame taksi.

37 metų moteris pareigūnams prisipažino, kad turi narkotinių medžiagų. Kriminalistai iš mandarinais ir kitais maisto produktais prikimštų krepšių ištraukė keturis paketus su, įtariama, smulkintomis kanapėmis.

Jų vertė, paskaičiuota mažmeninės prekybos gatvėje kainomis, siektų apie 40 tūkst. eurų.

Moteris šiuos paketus turėjo nugabenti į Rygą ir, manoma, už tai gauti pažadėtą atlygį.

Jai pateikti įtarimai dėl narkotinių medžiagų kontrabandos ir neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Vilnius, gruodžio 9 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode