Kanadoje sudužus lengvajam lėktuvui žuvo septyni žmonės

Nukritusio lėktuvo ieškoti buvo pasiųstos pagalbos tarnybos, įskaitant policiją su visureigiais ir kariuomenės paieškų ir gelbėjimo sraigtasparnį. Orlaivis buvo surastas vietovėje, kurią sunku pasiekti dėl tankių krūmynų.

„Lėktuve buvo penki amerikiečiai ir du kanadiečiai“, – žurnalistus informavo Transporto saugos valdybos atstovė Nora Vallee (Nora Vali).

Kanadiečių žiniasklaida skelbė, kad pilotas buvo iš Teksaso valstijos. Lėktuvu jis skraidino savo merginą, tris vaikus, kuriems buvo treji, 11 ir 15 metų, bei du kanadiečius.

Vyriausybės tyrėjai visą dieną „fotografavo nuolaužas, stebėjo variklių būklę ir bendrą orlaivio būklę“, naujienų agentūrai AFP sakė  transporto saugos agentūros atstovas Alexandre'as Fournier (Aleksandras Furnjė).

Jis pridūrė, kad bus bandoma surasti lėktuvo skrydžio duomenų savirašį ir peržiūrėti piloto pokalbius radijo ryšiu su skrydžių valdymo centrais.

Aukų tapatybės neskelbiamos.

Redaktorius: Rūta Androšiūnaitė

Torontas, Kanada, lapkričio 29 d. (AFP-BNS). 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode