SSC

Vėjo talžomose irklavimo varžybose daugiausiai aukso žibėjo lietuvių rankose

LIF prezidentas Dainius Pavilionis teigė, kad dėl oro sąlygų šios varžybos buvo išties išskirtinės. „Lietuvoje tokiomis sudėtingomis oro sąlygomis varžybų dar nėra buvę. Dideli vėjo gūsiai ne tik nešė tvoras į ežerą, bet ir daužė valtis, dėl ekstremalių sąlygų teko nukelti dalį varžybų. Nepaisant to, nuotaikos vėjas neišpustė, o ir rezultatais labai pradžiugino“, – teigė D.Pavilionis.

Lietuvos rinktinės vyr. treneris Mykolas Masilionis taip pat sakė, kad dėl oro sąlygų lyginti rezultatus su rezultatais kitų varžybų metu netikslinga. „Nepaisant iššūkių, lietuviai laimėjo daugiausiai medalių. Galime didžiuotis tikrai stipriais irkluotojais, kurie geba pademonstruoti puikius rezultatus tarptautinėje arenoje. Tai buvo puikios treniruotės, jaučiamės puikios formos ir laukiame kitų etapų“, – teigė M.Masilionis.

Lietuvai vyrų varžybose vienvietėje auksą pelnė Mindaugas Griškonis, porinėje dvivietėje - Karolis Kamarauskas ir Armandas Kelmelis, pavienėje dvivietėje broliai dvyniai Dovydas Stankūnas ir Domantas Stankūnas, pavienėje keturvietėje Mantas Juškevičius, Saulius Ilonis, Giedrius Bieliauskas, Povilas Stankūnas.

Tuo tarpu moterų varžybose Lietuvai vienvietėje auksą pelnė Lina Šaltytė Masilionė, porinėje dvivietėje - Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė pavienėje dvivietėje - Kamilė Kralikaitė ir Vytautė Urbonaitė, porinėje keturvietėje Kamilė Žilionytė, Danielė Talačkaitė, Laurita Nemeravičiūtė, Martyna Kazlauskaitė ir pavienėje keturvietėje Laura Overlingaitė, Ingrida Barkutė, Vytautė Urbonaitė, Kamilė Kralikaitė.

Aštuonviečių varžybose čempionų titulus taip pat pelnė lietuviai. Vyrų lenktynėse: Giedrius Bieliauskas, Povilas Stankūnas, Saulius Ilonis, Mantas Juškevičius, Armandas Kelmelis, Karolis Kamarauskas, Domantas Stankūnas, Dovydas Stankūnas, vairininkas – Edgaras Savickis. Moterų: Gabija Sarkauskaitė, Vilmantė Putnaitė, Ieva Medelinskaitė, Evelina Butrinavičiūtė, Laura Overlingaitė, Ingrida Barkutė, Kamilė Kralikaitė, Vytautė Urbonaitė, vairininkas – Juozas Gudeliūnas.

Vilnius, liepos 2 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode