Kardinolas P. Turksonas lankėsi Lietuvoje

Rugsėjo 14-15 dienomis Lietuvoje lankėsi Popiežiškosios teisingumo ir taikos tarybos pirmininkas kardinolas Peteris Turksonas. Kardinolas dalyvavo atkurtos Lietuvos Respublikos tarptautinio pripažinimo ir narystės Jungtinių Tautų Organizacijoje dvidešimt penktųjų metinių proga Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos surengtoje konferencijoje „Vieninga, laisva ir taiki Europa 2040“.

Rugsėjo 15 d. kardinolas Peteris Turkosnas susitiko su Lietuvos Užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. Pokalbyje aptartos Lietuvos ir Šventojo Sosto bendradarbiavimo perspektyvos, pabėgėlių integracijos klausimai, humanitarinė situacija įvairiuose pasaulio regionuose, susijusi su migracija ir kariniais konfliktais, šalių pastangos ieškoti taikaus konfliktų sureguliavimo Rytų Ukrainoje, Artimuosiuose Rytuose.

„Minėdami Lietuvos ir Šventojo Sosto atkurtų diplomatinių santykių 25-metį, prisimename ir dėkojame už Šventojo Sosto paramą mūsų šalies demokratijos ir nepriklausomybės siekiams, Lietuvos okupacijos nepripažinimą“, - sakė ministras Linkevičius.

LR URM informacija 

Kard. Peter Turkson - AP

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode