Karalaite
Poniai

Klaipėdoje bus plaunami konteineriai

Bendrovė „Specialus autotransportas“, tvarkanti atliekas Klaipėdoje, skelbia, kad nuo šio mėnesio pradeda konteinerių plovimą. Anot bendrovės vadovo Laimono Žemaičio, konteineriai bus plaunami iki pat spalio mėnesio, viso planuojama nuplauti 3800 konteinerių.
Bendrovės atstovai teigia, kad konteinerių plovimas yra kasmetinė iniciatyva, kuri yra būtina atšilus orams.
„Konteineriai naudojami buitinėms atliekoms, bet į juos gyventojai meta ir maistines atliekas, kurios labiausiai užteršia talpas. Šiltuoju metų laikotarpiu gali pradėti plisti bakterijos, atsirasti nemalonus kvapas, o ir vizualiai tokie konteineriai neatrodo gerai. Būten dėl šių priežasčių kasmet organizuojame plovimą ir specialiomis priemonėmis juos paruošiame tolesniam naudojimui“, - pasakojo L.Žemaitis.
Konteinerių plovimą vykdo speciali plovimo mašina, visas procesas trunka apie penkias minutes, per kurias atliekamas konteinerio išorės ir vidaus plovimas aukšto slėgio purškimo sistema, konteineris dezinfekuojimas specialiu skysčiu.
Anot L.Žemaičio, uostamiesčio gyventojai vis dar gana atmestinai žiūri į šalia jų namų stovinčių konteinerių priežiūrą.
„Pastebime, kad dažnai konteineriai tampa vandalų taikiniu, talpos padegamos, apterliojamos dažais arba tiesiog sulaužomos. Geresnes tendencijas matome naujų namų kvartaluose ir bendrijose, kur namų administratoriai įsirengia komunalinių atliekų konteinerių stovėjimo aikšteles, jos tikrai atsakingai prižiūrimos“, - teigė „Specialus autotransportas“ vadovas.
Apie bendrovę
 „Specialus autotransportas“ yra didžiausią patirtį turinti ir seniausiai savo srityje dirbanti įmonė Vakarų Lietuvos regione. Bendrovė užsiima visų rūšių ir tipų atliekų tvarkymu ir pervežimu, aplinkos priežiūra, teritorijų valymu ir asenizacijos paslaugomis. „Specialus autotransportas“ priklauso didžiausius komunalinių atliekų rūšiavimo pajėgumus Baltijos šalyse turinčiai „Ecoservice“ grupei.

Laimonas Žemaitis
„Specialus autotransportas“ vadovas

Powered by BaltiCode