Dargužiuose – atvirų vartų, durų ir širdžių diena „Man gera gyventi kaime“

Gegužės 14 d., Sekminių išvakarėse, Dargužiuose šurmuliuos puikus renginys – atvirų vartų, durų ir širdžių diena „Man gera gyventi kaime“. Visą dieną iki pat Sekminių ryto Dargužių amatų centre ir šalia jo vyksiantis renginys neabejotinai sudomins ir mažą, ir didelį.
Renginio programa: Nuo 12 iki 18 val.  – atvirų vartų, durų ir širdžių diena visiems, kurie apsilankys Dargužiuose. Nuo 11 iki 13 val. vyks apvalaus stalo diskusija „Man gera gyventi kaime?!“. Nuo 12 iki 18 val. bus įsikūrusi praktinių darbų ir diskusijų erdvė, pristatomas projektas „Lėta sodyba“ – šiaudinis ar medinis namas? Bitės, o gal uogos?“ .
Nuo 12 iki 18 val. vyks tautinio paveldo amatų šou. 12 iki 19 val. šurmuliuos jaunimo „Skrajojantis baras“, kuriame kiekvieno apsilankiusio lauks maitinimas ir kultūrinė programa.
„Renginys „Man gera gyventi kaime“ – tai Varėnos krašto dzūkų atsakas į dabartines tendencijas ne tik kaime, bet ir visoje Lietuvoje. Mes tikime, kad svetingai atkelti vartai, kaimyniški santykiai ir kitoniškumo toleravimas yra mūsų patrauklumo dalis. Juk Varėnos krašto geografinė padėtis, miškai, pievos, upės ir ežerai suteikia galimybes plėtoti tradicinius vietinius amatus, gaminti sveiką ir skanų maistą, vystyti turizmo paslaugas. Mes, dzūkai, kuriame modernią infrastruktūrą, norėdami ne tik kokybiškai gyventi, bet ir savarankiškai dirbti“,– teigia renginio organizatoriai.
Renginio organizatorius – VŠĮ Dargužių amatų centras, partneriai –Varėnos rajono savivaldybė,  Dargužių jaunimo neformalus susivienijimas, asociacija „ Vivasol“.
 

Rūta Averkienė
Dokumentų ir ryšių su visuomene skyriaus vyr.  specialistė
Varėnos rajono savivaldybės administracija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode