Sveikatos apsaugos ministerijoje atlikti dokumentų poėmiai – STT

Sveikatos apsaugos ministerijoje, atliekant tyrimą dėl galbūt neteisėtų veiksmų, susijusių su 6 mln. eurų vertės reagentų pirkimais, antradienį atlikti dokumentų poėmiai.

Tai žurnalistams patvirtino Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atstovė spaudai Renata Keblienė.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovas spaudai Vytautas Beniušis BNS teigė, kad antradienį ministerijoje lankėsi STT pareigūnai.

„Šiandien ministerijoje lankėsi STT pareigūnai. Jie atliko numatytus procesinius veiksmus. Sveikatos apsaugos ministerija, kaip ir iki šiol, bendradarbiaus su teisėsauga. Daugiau informacijos šiuo metu suteikti negalime“, – teigė jis.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga šiuo metu atostogauja, mobiliuoju telefonu jis neatsiliepė. Taip pat poilsiaujanti ministro atstovė spaudai Lina Bušinskaitė dėl komentaro pasiūlė kreiptis į ministerijos spaudos tarnybą.

Anksčiau antradienį STT pranešė, kad įtarimai dėl prekybos poveikiu pareikšti Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) prezidentui Šarūnui Narbutui.

Jis šiuo metu yra sulaikytas.

STT teigimu, antradienį įvairiose Vilniaus vietose atliekamos kratos, poėmiai, apklausos ir kiti būtini proceso veiksmai.

Daugiau vietų, kuriose atliekami proceso veiksmai, STT atstovė spaudai neatskleidė.

Autorius Ramūnas Jakubauskas

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode