Šiaulių arenoje – įspūdingiausia Naujųjų metų sutiktuvių šventė

Kiekvienais metais kamuojantys galvosūkiai, kur ir kaip pasitikti Naujuosius metus, daugeliui jau kelia nerimą. Įspūdingiausiam 2016-ųjų sutikimui Šiaulių arena paruošė skaniausią desertą šiauliečiams ir miesto svečiams – pasitikime Naujuosius jaukioje ir nuotaikingoje vakaro atmosferoje su Didžiojo Naujametinio Šou programa.

Didžiojo Naujametinio Šou vardo šis renginys iš tiesų vertas, o priežasčių tam kišenėje ieškoti nereikia. Išskirtinėje vakaro programoje efektingą pasirodymą surengs legendinė Vokietijos grupė „Fools Garden“, unikalų muzikos ir vaizdo projektą pristatys „Naktinės personos“, paslapties ir magijos skraiste susirinkusių žiūrovų minią apgaubs žymiausias Lietuvoje magijos teatras „DiArchy“, o taikliausias humoro snaiperis Justinas Jankevičius viso šventinio vakaro metu neleis pamiršti, iš ko gaminamas vitaminas C.

Šis unikalus renginys Šiaulių arenoje turėtų tapti masiškiausiu Naujųjų metų šventimo epicentru, o visiems žiūrovams sudarytos sąlygos pasirinkti pageidaujamą šventės formatą.

Norintiems švęsti savų draugų kompanijoje nuomojamos atskiros visus išskirtinius patogumus suteikiančios VIP ložės, taip pat galima rinktis šventę parteryje, prie apvalaus stalo, kuris paruošiamas pagal pageidaujamą žmonių skaičių. Įsigiję bilietus šiose zonose žiūrovai turės progą vakarą Šiaulių arenoje pratęsti iki paryčių – po vidurnakčio visus iš savo vietų judins energingieji „16 Hz“ bei vakaro didžėjus DJ Gintas Tutti Mastersound. Tradiciškai bilietą į Didįjį Naujametinį Šou galima įsigyti ir tribūnose.

Vidurnaktį Šiaulių arenos prieigose dangų įvairiausiomis spalvomis nudažys 2016-uosius metus pasitinkantys įspūdingi fejerverkai, o iškart po dvylikos visus sugrįžusius į areną pasitiks Kalėdų Senis su Snieguole ir kitais siurprizais, kurių organizatoriai išlaikydami intrigą atskleisti nepanoro.

Į Didžiojo Naujametinio Šou vakarą bilietų dar yra, o jų kainos tribūnose prasideda vos nuo 15 eurų. Tuo tarpu norintiems vietų parteryje, prie staliukų, kurios suteikia galimybę pratęsti dūzges ir po vidurnakčio, kainuoja 40–50 eurų.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode