Reklama 2

Atsistatydino pirmininkė

 

Vaida GALDIKĖ

Vakar vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Antikorupcijos komisijos posėdyje komisijos pirmininkė Lina Rimkienė pateikė viešą pareiškimą, kuriuo atsistatydino iš pareigų.

Po posėdžio L. Rimkienė pacitavusi, kokios yra korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, komisijos nariams pareiškė, kad Antikorupcijos komisija turėtų pasisakyti visais bent kiek su korupcija susijusiais klausimais ir formuoti savo nuomonę: „Bet suprantu, kad didžioji dalis komisijos narių nesuvokia savo atsakomybės, ko šita komisija susirinko ir kam ji skirta. Mano nuomone, atsisakyti tirti galimai nusikalstamas korupcines veikas vykdančią VšĮ Mažeikių ligoninę, kai mes turime daugybę įvairiausių duomenų, o ligoninės direktorius net nežino, kas dirbs pas mus ligoninėje ir maitins mūsų ligonius, negalime, o Antikorupcijos komisijos nariai ramiai balsuoja atsisakydami pradėti šitokį tyrimą. Pareiškiu, kad tokiai komisijai vadovauti negaliu ir šiandien pat atsistatydinu iš Antikorupcijos komisijos pirmininkės pareigų. Meras Antanas Tenys išplatintame pareiškime teigė:„Korupciniai veiksmai nėra ir nebus toleruojami.“ Šita Antikorupcijos komisija ką tik parodė savo didžiulę toleranciją korupcijai, net nesiruošdama pradėti tyrimą.“

Autorės nuotrauka

Komentarai  

-2 #4 Pritariu 2018-03-04 09:06
Turint neigiamą populiarumą, turėtų galvoti ne apie naujus rinkimus, o kaip susirasti Mažeikiuose darbą. Nedaryk gėdą konservatorių partijai.
Cituoti
+10 #3 vladas. 2018-03-02 08:27
Ponios priešrinkiminis šou labai negražus.Metodai,šmeižimas,apkalbos ir panašiai,beje taip elgiasi ir jos bendrapatietė Komovienė.
Cituoti
+12 #2 Jau 2018-03-01 22:44
Prasidejo rinkimų žaidimai. Labai jaučiasi iš ponios.
Cituoti
+7 #1 Algirdas 2018-03-01 22:01
Pati komisija yra baisiai marginali ir praktiškai yra tik smirdanti lavondėmė demokratinėje visuomenėje.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode