Reklama 2

Sėkmingais besibaigiančius metus laiko trečdalis gyventojų

 

Trečdalis apklaustų šalies gyventojų (34 proc.) besibaigiančius 2017-uosius metus pavadino jiems asmeniškai sėkmingais, o maždaug šeštadalis (16 proc.) sako, kad jie buvo nesėkmingi, rodo penktadienį dienraščio „Lietuvos rytas“ skelbiami apklausos rezultatai.

Apklausą lapkričio 20–gruodžio 4 dienomis vykdė bendrovė „Baltijos tyrimai“.

Pasak dienraščio, per pastaruosius šešerius metus gyventojų nuomonė beveik nekinta – teigiamai vertinančių besibaigiančius metus išlieka dvigubai daugiau nei neigiamai, o didžiausia dalis mano, kad metai jiems asmeniškai buvo nei geri, nei blogi.

Palyginus kasmetinius atsakymus į šį klausimą nuo 1995-ųjų matyti, kad panašūs rezultatai buvo vadinamaisiais prieškriziniais 2005-2007 metais. Kaip pačius blogiausius žmonės yra įvertinę 2009-uosius, pirmuosius krizės metus, o patys sėkmingiausi iki šiol lietuviams buvo 2006-ieji.

Šįmet vykdytoje apklausoje kiek mažiau nei penktadalis žmonių besibaigiančius metus įvertino kaip sėkmingus Lietuvai, o ketvirtadalis – kaip nesėkmingus. Manančių, kad kiti metai Lietuvai bus sėkmingesni nei besibaigiantieji, lyginant su pernykšte apklausa, sumažėjo 8 procentiniais punktais.

Vilnius, gruodžio 29 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Powered by BaltiCode