Žingsnis saugesnės aplinkos kūrimo link

Gegužės 29 dienos popietę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato (toliau – Mažeikių r. PK) kvietimu, apsilankė Mažeikių rajono apylinkės teismo, Šiaulių apygardos prokuratūros Telšių apylinkės prokuratūros, Šiaulių apygardos Probacijos tarnybos, Mažeikių Probacijos skyriaus kolektyvai.

 Šio susitikimo tikslas – puoselėti gražų, šiltą bendradarbiavimą tarp teisėsaugos institucijų: teismo, prokuratūros, probacijos ir policijos.

  Atsitraukusiems trumpam nuo kasdienių darbų ir rūpesčių gausiai susirinkusiems svečiams Mažeikių r. PK viršininkas Imantas Motiejūnas linkėjo smagiai praleisti laiką, pabendrauti ir nors trumpam pamiršti kasdienius darbinius rūpesčius, tęsti ir tobulinti glaudų bendradarbiavimą tarp visų čia šiandien susirinkusių institucijų.

 Na, o visa tai, kas buvo parodyta svečiams, sukėlė ne mažiau džiugių emocijų kaip ir vaikučiams, kurie apsilanko komisariate. O pademonstruota, parodyta tikrai buvo nemažai: apžiūrėtos areštinės patalpos, budėtojų dalis, kurioje buvo galima pasižvalgyti po Mažeikių miestą vaizdo stebėjimo kamerų dėka, pabuvojo ir ne vienas „įsiamžino“ laikino sulaikymo patalpose, pademonstruota technika, naudojama patrulių darbe. Specialistė Jūratė supažindino su ekspertų darbo specifika, naudojamomis priemonėmis, suteikta galimybė patiems ją išbandyti, smagių emocijų visiems suteikė kinologų Artūro, Sauliaus ir jų augintinių Toro ir Granto pasirodymas. Na, o šaudykloje buvo galima išbandyti rankos taiklumą. Emocijų ir čia būta įvairių, kadangi tai tikrų tikriausios šaudymo varžybos, o kai kurie ginklą į rankas paėmė pirmą kartą. Taikliausiais šauliais tapo: 1-os vietos nugalėtojas – Regimantas Mikaliūnas, Probacijos tarnybos direktorius, 2-os vietos - Sigitas Bružas, vyr. prokuroro pavaduotojas ir 3-ią vietą laimėjo Šarūnas Vaicekavičius, prokuroras.

 Susirinkę prie apvalaus stalo, vaišindamiesi kava, arbata, visi susitikimo dalyviai vieningai pritarė, kad panašaus pobūdžio susitikimai yra vienas efektyviausių būdų sėkmingai tobulinti bendradarbiavimą.

 Visiems kolektyvams, dėkodamas už betarpišką, nuoširdų bendradarbiavimą, viršininkas I. Motiejūnas įteikė prisiminimo dovanėles.

Violeta GRIGAITIENĖ,

Prevencijos poskyrio vyresnioji specialistė

Nuotraukos iš policijos archyvo

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode