SSC

Norvegijos sporto žvaigždė baigia karjerą

Vienas labiausiai tituluotų Norvegijos slidininkų Petteris Northugas pareiškė, kad traukiasi iš profesionalaus sporto.

32 metų norvegas per karjerą iškovojo keturis olimpinius medalius, du iš jų aukso. Jis net 13 kartų tapo pasaulio čempionu.

Trečiadienį P.Northugas pranešė, kad per karjerą buvo fantastiškų metų, ir pridūrė, kad jokių variantų sugrįžimui nebus.

Pastaraisiais metais Norvegijos slidininkas nestebino rezultatais, jo pasirengimą vis jaukė ligos. Jam nepavyko patekti į olimpinę Norvegijos rinktinę šių metų pradžioje Pjongčango olimpinėse žaidynėse.

Sėkmingiausiai jis pasirodė 2010 metais Vankuveryje, kur laimėjo keturis olimpinius medalius: du aukso, po vieną sidabrą ir bronzą.

2014 metų gegužę P.Northugas pateko į avariją, kai paryčiais sudaužė automobilį prie savo namų ir buvo įtariamas vairavimu išgėrus alkoholio.

Iškart po avarijos atletas pasišalino iš įvykio vietos, bet šunis į paiešką pasitelkusios policijos netrukus surastas. Vėliau tą pačią dieną jis atsiprašė už sukeltą avariją, kurios metu stipriau buvo sužeistas kitas automobilyje buvęs vyras.

Vilnius, gruodžio 12 d. (BNS).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode