SSC

Rugsėjo 27–28 d.

Nužudymai
Rugsėjo 27 d. 20 val. 7 min. Ignalinos r., Pociūnų k., namuose, rastas  Rusijos piliečio (g. 1948 m.) lavonas  su smaugimo žymėmis kakle. Įtariamoji (g. 1953 m.) neblaivi (1,48 prom. alkoholio) uždaryta į areštinę.

Sveikatos sutrikdymai

Rugsėjo 26 d. apie 18 val. 40 min. Panevėžyje, Marijonų g., motina (g. 1987 m.) sumušė septynmetę dukrą, kuri dėl galvos ir pilvo sumušimų gydoma ambulatoriškai. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Rugsėjo 27 d. 23 val. 10 min. Marijampolėje, R. Juknevičiaus g., asmuo iš nenustatyto ginklo sužalojo moterį (g. 1955 m.), kuri dėl šautinės žaizdos galvoje gydoma ambulatoriškai.
Rugsėjo 28 d., naktį, Šiauliuose, Vytauto g., bute, neblaivi (2,20 prom. alkoholio) moteris (g. 1961 m.) peiliu sužalojo vyrą (g. 1960 m.), kuris dėl durtinių žaizdų krūtinės ląstoje paguldytas į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Rugsėjo 28 d. apie 18 val. 52 min. Kaune, Ž. E. Žilibero g., namuose, neblaivus (0,95 prom. alkoholio) vyras (g. 1966 m.) šaudamas oriniu šautuvu sužalojo savo šešiolikmetį sūnų, kuris dėl šautinės žaizdos kojoje, paguldytas į ligoninę. Policijos pareigūnams apžiūrint įvykio vietą rasti du oriniai šautuvai, savadarbis šaunamasis įtaisas, išardytas revolveris bei 14 vnt. įvairaus kalibro šovinių. Rasti ginklai ir šaudmenys paimti. Įtariamasis uždarytas į areštinę.


Plėšimai
Rugsėjo 28 d. apie 6 val. 10 min. Vilniaus r., Rudaminos k., į moters (g. 1965 m.) namą, išlaužę lango rėmą, įsiveržė du kaukėti vyriškiai, kurie prisistatė policijos pareigūnais bei, grasindami šeimininkei ir jos sūnui (g. 1998 m.) ginklu, pagrobė 550 eurų ir 20 JAV dolerių.

Eismo įvykiai

Rugsėjo 19 d. apie 1 val. 40 min. Šilutės r., Bikavėnų k.,  automobilis „Audi A4“, vairuojamas vairuotojos (g. 1970 m.), kliudė pakelės medį ir vertėsi. Eismo įvykio metu nukentėjo vairuotoja, kuri dėl politraumos paguldyta į ligoninę, kurioje rugsėjo 27 d. mirė.


Rugsėjo 28 d. apie 15 val. 54 min. Alytaus r., Pocelonių k., kelio Naujieji Valkininkai-Daugai-Alytus 18-ame km, automobilis „Nissan Navaro“ vairuojamas Lenkijos piliečio (g. 1964 m.) išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančiu automobiliu „Nissan X-trail“ vairuojamu vairuotojo (g. 1948 m.), o pastarajam nuo smūgio kelyje apsisukus į jį atsitrenkė kitas automobilis „Nissan Qashqai“ vairuojamas vairuotojo (g. 1957 m.). Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Nissan X-trail“ keleivė (g. 1946 m.) bei sužalotas vairuotojas, kuris dėl transmisinės subduralinės hematomos paguldytas į Kauno ligoninę. Eismo įvykio metu taip sužaloti automobilio „Nissan Qashqai“ vairuotojas (blauzdikaulio lūžimas ir krūtinės sumušimas) ir kartu važiavęs vyras (g. 1970 m.) (paviršiniai galvos ir kūno sužalojimai), kurie, suteikus medikų pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Gaisrai

Rugsėjo 27 d. apie 2 val. Vilniuje, Šv. Ignoto g., vidiniame kieme, šiukšlių konteineryje, kilo gaisras, kurio metu apdegė medinis aptvaras, namo siena, ventiliacijos anga, jos stogas, aprūko ir įskilo įmonės langas, apdegė įmonių komunikaciniai laidai. Įtariamas padegimas. Nuostoliai nustatinėjami.

Rugsėjo 28 d. apie 1 val. Vilniuje, Liudvinavo g., užgesinus gaisrą name, rasti moters (g. 1957 m.) lavonas ir apdegęs vyro (g. 1968 m.) lavonas. Gaisro priežastis nustatinėjama.


Rugsėjo 28 d. apie 3 val. 30 min. Kaune, Šiaulių g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilyje „Audi A4“ (pagamintas 1997 m.), kilo gaisras, kurio metu sudegė automobilis bei apdegė šalia stovėjusio automobilio ,,Mitsubishi Colt“ (pagamintas 1997 m.) priekinis sparnas ir įtaisas susidūrimo smūgiams susilpninti. Gaisro priežastis - atviras pašalinis ugnies šaltinis. Nuostoliai nustatinėjami.


Kiti įvykiai
Rugsėjo 28 d. apie 14 val. Raseinių r., Darbutų k., vyro (g. 1984 m.) gyvenamos sodybos ūkiniame pastate rasti be leidimo laikomi ir neregistruoti ginklai: medžioklinis dvivamzdis šautuvas, pistoletas, revolveris, 48 vnt. įvairaus kalibro medžioklinių šovinių, 7 vnt. dujinių šovinių ir 2 vnt. karabino šovinių. Rasti ginklai ir šaudmenys paimti. Ar ginklai bei šaudmenys tinkami naudojimui nustatinėjama.

Rugsėjo 28 d. 13 val. 52 min. BPC gautas pranešimas, kad po 5 min. bus susprogdintas Šiaulių apylinkės teismas (adr. Šiauliai, Vilniaus g.). Taip pat buvo patikrintos ir Šiaulių apygardos teismo pastato patalpos (adr. Šiauliai, Dvaro g.). Patikrinimo metu sprogmenų nerasta.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Rugsėjo 27 d. apie 11 val. 40 min. Vilniaus geležinkelio stotyje, perone, sulaikyti du vyrai (g. 1982 m. ir 1988 m.), pas kuriuos rasta ir paimta polietileninis maišelis su 82 g, galimai, narkotinės medžiagos - heroino. Įtariamieji uždaryti į areštinę.

Rugsėjo 27 d. 12 val. 30 min. Alytuje, Alytaus pataisos namuose, į ilgalaikį pasimatymą pas nuteistąjį atvykusi moteris (g. 1974 m.) prisipažino, kad kūno ertmėse turi draudžiamų daiktų ir pati pateikė paketėlį, apvyniotą juodos spalvos lipnia juosta, kuriame, įtariama, gali būti narkotinė ar psichotropinė medžiaga. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Rugsėjo 27 d. apie 14 val. 40 min. Rokiškyje, Taikos g., bute, policijos pareigūnams reaguojant į socialinių darbuotojų pranešimą dėl neprižiūrimo vaiko, jo tėvams nustačius girtumą ir nutarus vaiką paimti, nes tėvai juo pasirūpinti negali, tėvas (g. 1991 m.) savu noru vaiko nedavė, todėl prieš jį buvo naudoti kovinių imtynių veiksmai, kurių metu jis alkūne sudavė Panevėžio apskr. VPK Patrulių būrio vyriausiajam patruliui. Pareigūnas dėl nosies lūžimo gydomas ambulatoriškai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Policijos departamentas

 

Taip pat skaitykite:

Powered by BaltiCode