Aukštakulnių batų įspaudai pareigūnus nuvedė prie konteinerių, pilnų kontrabandinių cigarečių

Trečiadienio popietę Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai išaiškino vyriškį, užsiiminėjantį kontrabandinių cigarečių verslu.

Pareigūnai, gavę informacijos, kad daugiabutyje, esančiame Šilutės r., Gardamo mstl., neteisėtai prekiaujama akcizais apmokestintomis prekėmis, nedelsdami pradėjo tyrimą. Turėdami duomenų, kad minėtą dieną į „tašką“ turėtų būti atvežama kontrabandinių cigarečių, pareigūnai stebėjo daugiabutį. Policijos dėmesį patraukė iš daugiabučio išeinanti pora, kuri nuėjo link medinio garažo. Netrukus į vietą atvažiavo automobilis „Peugeot“. Įtardami, kad ši transporto priemonė galimai atvežė cigaretes, pareigūnai nuvažiavo prie garažo. Patikrinus automobilį, įtarimai pasitvirtino – po transporto priemonės variklio dangčiu buvo rasta 1 000 pakelių cigarečių „NZ“. Pareigūnai, turėdami pagrįstų įtarimų, kad 59 metų „Peugeot“ automobilio vairuotojas gali slėpti ir daugiau neteisėtai laikomų cigarečių nusprendė patikrinti ir jo namus. Veiksmas iš Šilutės rajono persikėlė į įtariamojo gyvenamąją vietą – Tauragę. Tiesa, kartu su vyriškiu važiavusi jo žmona iš Šilutės r. pasišalino kiek anksčiau ir grįžo į namus slėpti ten laikomų cigarečių.

Pareigūnai visa tai buvo numatę iš anksto, todėl stebėjo gyvenamąjį namą ir matė, kad grįžusi moteris nešiojo ryšulius į kaimynystėje esančią sodybą ir įsmuko į kitų kaimynų namus. Netrukus kartu su „Peugoet“ vairuotoju grįžo Šilutės rajone pažeidimą nustatę pareigūnai ir patikrino ne tik pažeidėjo gyvenamąją sodybą. Jie, sekdami pažeidėjo žmonos aukštakulnių batų įspaudais išpurentoje žemėje, nesunkiai atsekė 3 šiukšlių konteinerius, kuriuose buvo ne kas kitas kaip kontrabandinės cigaretės „NZ“.

Iš viso pareigūnai rado ir išėmė 2 499 pakelius kontrabandinių cigarečių. Dėl įvykio pradėta administracinė teisena. Tauragiškiui ir cigaretes bandžiusiai paslėpti jo žmonai gresia administracinė atsakomybė pagal LR ATPK 163(2) str. 4 d., kuri numato, kad asmenims gresia bauda nuo 2 896 iki 5792 eurų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode