Vienatūrio stogą šalčininkietis išklojo kontrabandinių cigarečių pakeliais

Gintaro Žagunio užkardos pasieniečiams įkliuvęs šalčininkietis automobilio „VW Sharan“ stoge įrengtoje slėptuvėje gabeno beveik 800 pakelių kontrabandinių rūkalų.

Šeštadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės G. Žagunio užkardos pasieniečiai Šalčininkų rajono kelyje Dieveniškės – Šalčininkai, ties išvažiavimu iš vadinamosios Dieveniškių kilpos, sustabdė automobilį „VW Sharan“. Vienatūrį lietuviškais numeriais vairavo 29-erių Šalčininkų gyventojas.

Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad jis nieko draudžiamo negabena. Asmens ir automobilio dokumentai buvo tvarkingi. G. Žagunio užkardos pareigūnams įtarimų kilo, kai jie pastebėjo lubų tvirtinimo varžtų sukinėjimo žymes. 

Pasieniečiai patyrinėjo mašinos lubas ir aptiko slėptuvę. Visas „VW Sharan“ stogas buvo nuklotas kontrabandinių rūkalų pakeliais. Iš viso šalčininkietis vežė 796 pakelius cigarečių „NZ Gold Superslims“ ir „5 Minsk Superslims“ su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestintų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką VSAT pareigūnai  pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai šalčininkiečiui gresia nuo bauda nuo 4000 iki 6000 eurų. Šią bylą nagrinėsiantis tesimas taip pat gali konfiskuoti 2001 m. laidos automobilį „VW Sharan“.

Vairuotojas po apklausos paleistas, o vienatūris ir cigaretės saugomi VSAT Vilniaus rinktinėje.

VSAT informacija

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode